Užijte si ve dvou dny plné pohody a relaxace s ubytováním ve Wellness Hotelu Zátiší, výbornou polopenzí a wellness procedurou dle Vašeho výběru. Nádherné dny plné odpočinku v půvabných českých lázních jen nedaleko světoznámých Karlových Varů.
Užijte si ve dvou dny plné pohody a relaxace s ubytováním ve Wellness Hotelu Zátiší, výbornou polopenzí a wellness procedurou dle Vašeho výběru. Nádherné dny plné odpočinku v půvabných českých lázních jen nedaleko světoznámých Karlových Varů.

Pohoda a relaxace ve Františkových Lázních


Hotel Zátiší Františkovy Lázně nabízí pohodlné ubytování. K dispozici jsou zde jednolůžkové až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, ledničkou a bezdrátovým připojením k internetu. Na rozsáhlém parkovišti přímo před hotelovým komplexem je zajištěno bezplatné parkování.

Součástí hotelu je i krásná restaurace s bohatou nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, venkovní terasa s výhledem do parku, kavárna a salónek.

Františkovy Lázně leží v Karlovarském kraji v okresu Cheb, městem plným historických a kulturních památek. Léčivé účinky tamějších pramenů jsou známy od 15. století.

Zde je pár tipů, kam se vydat:

 • památník Františka I. se sochou sedící na koni
 • kostel Povýšení svatého Kříže
 • kostel svatého Jakuba
 • Zámek Kynžvart
 • evangelický kostel svatého Petra a Pavla
 • pravoslavný kostel svaté Olgy
 • rozhledna Salingburg z roku 1906 ve stylu středověkého hradu
 • památník Boženy Němcové
 • rybník Amerika s půjčovnou loděk a restaurací
 • historické město Cheb
 • světoznámé lázně Karlovy Vary

Věděli jste o tom, že do Františkových Lázní můžete přijet i pendolínem?

Pendolíno zajíždí na Chebsko po celý týden. Do Františkových Lázní přijíždí v dopoledních hodinách z Prahy (v ranních hodinách z Ostravy).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jitka K.)

Byli jsme spokojeni. Nejsme nároční zákazníci. Jídlo nám chutnalo, stačilo. Pokoj byl čistý a personál velmi příjemný.

Vynikající (Luboš K.)

Pobyt plně odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Příjemný a ochotný personál hotelu, výborná strava i wellness, zejména masáže. Rádi se sem opět vrátíme, už jsme tu byli podruhé.

Vynikající (Lenka O.)

V hotelu jsme se cítili dobře, jídlo dobré, jedině co by se mohlo vylepšit - mít na pokoji alespoň malou ledničku.

Vynikající (Ing. Vladimir D.)

Služby byly na velmi dobrí úrovni. Ubytování též. Vyhověno všem mým požadavkům.

Vynikající (Jaroslava ?.)

Personál od recepce až po úklid byl velmi vstřícný a ochotný. Pokoje odpovídaly cenové nabídce. Restaurace i venkovní terasa velmi dobrá.

Vynikající (Pavel H.)

Vše jsme obdrželi tak, jak bylo slíbeno, personál velmi milý a vstřícný, strava vynikající, prostředí čisté. Tipů na výlety je mnoho. Zdaleka jsme nezvládli vše i když jsme spojily dva kupony. Cheb - stojí památková rezervace za prohlídku, Františkovy Lázně plné parků a rozkvetlých záhonů, řada kulturních akcí, aquapark - aquaforum perfektní, v okolí pivovar Kynšperk, hrad Loket s městskou památkovou rezervací - a také malým pivovarem s muzeem, malebný melandr řeky Ohře. Karlovy Vary po dálnici z Chebu bez poplatku / dálniční známky/ za 30 minut. Prostě naplánujte si delší pobyt, minimálně týden.

Skvělé (Monika E.)

Výborná kuchyně i procedury. Personál super. Horší postele, ale perfektně uklizeno.

Vynikající (Hubert K.)

Uvedená nabídka všech služeb odpovídala skutečnosti. Ubytování, stravování a poskytnuté služby byly ve velmi dobré kvalitě.

Skvělé (Jaromír Z.)

Cobylo v nabídce slíbeno, bylo zajištěno. Strava odpovídá standardu. Ochotný personál.

Vynikající (Vladimír P.)

Byli jsme velmi spokojeni.Pěkný čistý hotel. Příjemná a snaživá obsluha. Jídlo velmi dobré. Plzeňská dvanáctka točená podle deklarovaných pravidel. I počasí bylo dobré. Prostě to nemělo chybu.