Užijte si ve dvou dny plné pohody a relaxace s ubytováním ve Wellness Hotelu Zátiší, výbornou polopenzí a wellness procedurou dle Vašeho výběru. Nádherné dny plné odpočinku v půvabných českých lázních jen nedaleko světoznámých Karlových Varů.

Pohoda a relaxace ve Františkových Lázních


Hotel Zátiší Františkovy Lázně nabízí pohodlné ubytování. K dispozici jsou zde jednolůžkové až třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, ledničkou a bezdrátovým připojením k internetu. Na rozsáhlém parkovišti přímo před hotelovým komplexem je zajištěno bezplatné parkování.

Součástí hotelu je i krásná restaurace s bohatou nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně, venkovní terasa s výhledem do parku, kavárna a salónek.

Františkovy Lázně leží v Karlovarském kraji v okresu Cheb, městem plným historických a kulturních památek. Léčivé účinky tamějších pramenů jsou známy od 15. století.

Zde je pár tipů, kam se vydat:

 • památník Františka I. se sochou sedící na koni
 • kostel Povýšení svatého Kříže
 • kostel svatého Jakuba
 • Zámek Kynžvart
 • evangelický kostel svatého Petra a Pavla
 • pravoslavný kostel svaté Olgy
 • rozhledna Salingburg z roku 1906 ve stylu středověkého hradu
 • památník Boženy Němcové
 • rybník Amerika s půjčovnou loděk a restaurací
 • historické město Cheb
 • světoznámé lázně Karlovy Vary

Věděli jste o tom, že do Františkových Lázní můžete přijet i pendolínem?

Pendolíno zajíždí na Chebsko po celý týden. Do Františkových Lázní přijíždí v dopoledních hodinách z Prahy (v ranních hodinách z Ostravy).

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Milan K.)

Hotel starší, ale čistý. Personál velmi ochotný. Trošku nevýhodou je poloha, hotel je v odlehlé části za městem. Z jedné strany poklidný lesopark, z druhé strany rušný obchvat města.

Skvělé (Pavla J.)

Jelikož jsem již v loňském roce byla v hotelu Zátiší, věděla jsem, do jakého prostředí jedu (pokoje jsou solidní, jídelna velmi pěkná). Vše co bylo uvedeno na kupónu, bylo splněno. Služby jsou solidní, strava chutná a bohatá, wellness dle očekávání. Personál hotelu vstřícný, nebyly žádné problémy. Zákazníkům bych doporučila především návštěvu bazénu Aqvuafora, z procházek jezero Amerika a prohlídky SOSu, samozřejmě přilehlé parky, lázeňské promenády a ochutnávky zdejších minerálních vod.

Vynikající (Luboš K.)

Pobyt plně odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu. Příjemný a ochotný personál hotelu, výborná strava i wellness, zejména masáže. Rádi se sem opět vrátíme, už jsme tu byli podruhé.

Vynikající (Lucie K.)

Ubytování dobré, personál a jídlo vynikající. Hotel špatně označen ze silnice. Při příjezdu od Aše není za zatáčkou včas označena odbočka k hotelu.

Skvělé (ivan S.)

Obdrželi jsme vše podle informací v kuponu. Čistota hotelu bez závad, personál pozorný a vstřícný. Přálo nám počasí, takže celý pobyt byl maximálně využit.

Vynikající (Vladimír P.)

Byli jsme velmi spokojeni.Pěkný čistý hotel. Příjemná a snaživá obsluha. Jídlo velmi dobré. Plzeňská dvanáctka točená podle deklarovaných pravidel. I počasí bylo dobré. Prostě to nemělo chybu.

Vynikající (Jitka K.)

Byli jsme spokojeni. Nejsme nároční zákazníci. Jídlo nám chutnalo, stačilo. Pokoj byl čistý a personál velmi příjemný.

Vynikající (Hubert K.)

Uvedená nabídka všech služeb odpovídala skutečnosti. Ubytování, stravování a poskytnuté služby byly ve velmi dobré kvalitě.

Vynikající (Pavel H.)

Vše jsme obdrželi tak, jak bylo slíbeno, personál velmi milý a vstřícný, strava vynikající, prostředí čisté. Tipů na výlety je mnoho. Zdaleka jsme nezvládli vše i když jsme spojily dva kupony. Cheb - stojí památková rezervace za prohlídku, Františkovy Lázně plné parků a rozkvetlých záhonů, řada kulturních akcí, aquapark - aquaforum perfektní, v okolí pivovar Kynšperk, hrad Loket s městskou památkovou rezervací - a také malým pivovarem s muzeem, malebný melandr řeky Ohře. Karlovy Vary po dálnici z Chebu bez poplatku / dálniční známky/ za 30 minut. Prostě naplánujte si delší pobyt, minimálně týden.

Skvělé (Milan M.)

Vše bylo v podstatě podle našeho očekávání, obdrželi jsme to, co bylo na kupónu nabídnuto. Personál byl velmi ochotný, vstřícný. Na pokoji maximální čistota. Strava byla chutná, zvláště snídaně formou rautu byly výborné. Výhradu jsme měli pouze v jednom případě kvůli obědu (jak známo - nebyl v nabídce a v celkové ceně pobytu), kdy kuchař nové směny absolutně přesolil objednanou česnečku. Chtěli jsme si při pobytu užívat klidu, takže jsme z toho nedělali problém. Wellness - naprosto v pořádku. Tipy na výlet by se rozhodně našly, ale vzhledem k velkému mrazu (kolem - 10 st.) jsme podnikli pouze několik procházek do centra města. Chystáme se znovu na pobyt v hotelu Zátiší, třeba i delší, ale až v létě nebo brzy na podzim.