Celoroční pobyt pro dva ve stylovém hotelu Marie-Luisa obklopeném zelení ve vilové části Prahy s polopenzí. Užijte si návštěvu hlavního města kdykoliv až do konce prosince 2015.
Celoroční pobyt pro dva ve stylovém hotelu Marie-Luisa obklopeném zelení ve vilové části Prahy s polopenzí. Užijte si návštěvu hlavního města kdykoliv až do konce prosince 2015.

Romantika v prvorepublikovém hotelu Marie-Luisa

Hotel Marie-Luisa se nachází ve vilové čtvrti Prahy 9 a je obklopen zahradou plnou zeleně, která Vám zajistí dostatek klidu a soukromí. Hotel ve stylu prvorepublikové vilky poskytuje ubytování v příjemných pokojích s TV a malým posezením.

Součástí hotelu je také krásné wellness centrum s vířivkou a saunou. Na zahradě je k dispozici bazén a pro sportovní vyžití také tenisový kurt.

Návštěva Prahy kdykoliv během roku

Hlavní město má kouzlo kdykoliv během roku - ať už jsou starodávné ulice zalité sluníčkem, zasypané listím nebo pokryté sněhem. Panorama stověžaté Prahy s dominantou Pražského hradu láká ročně statisíce turistů a jeho krásu ocenil i prestižní výběr tripadvisor (Praha patří mezi 10 nejoblíbenějších měst na světě).

Vedle klasických pamětihodností, jakými jsou Karlův most, Malá Strana, Hradčany a Pražský hrad, Staroměstské náměstí s orlojem a Petřín, doporučujeme navštívit také pražskou ZOO, Technické muzeum, Národní galerii, Židovskou čtvrť s množstvím muzeí, Národní divadlo nebo Náplavku, kde se často konají farmářské trhy či jiné zajímavé akce.

Za návštěvu stojí také AquaPalace s parádními vodními atrakce. 

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Jaroslav C.)

Celkově se mě pobyt přes noc líbil, pokoj měl menší koupelnu než na fotkách, je pravda že dopředu jsme se na přesném pokoji nedohodli. Trošičku je slyšet ostatní hosty vedle na pokojích a i třeba příprava řízků klepaní dole v kuchyni. Vířivka sauna hodnotím solidně, možná teplota vody by mohla být vyšší a i vytopení místnosti wellness. Jinak večeře velmi chutná i desert a i ranní snídaně formou bufetových stolů. Příjemná kulisní hudba a i personál bez problému. Velmi pohodlné postele matrace a i peřiny. Pokud zajedeme do Prahy tak sem patrně znovu zavítáme.

Vynikající (Nadežda ?.)

Pobyt odpovedal našim predstavám, akurát v sprchovacom kúte odtok odpadovej vody nie je dobre riešený

Vynikající (Zdeňka C.)

Přívětivý personál i když rusky mluvící, velmi omezený výběr v restauraci, ale byla nám ochotně doporučena nedaleká výborná restaurace.

Vynikající (Lukáš Z.)

Ubytování super, dostali jsme velmi hezký pokoj s terasou. Na pokoji nás čekalo domluvené překvapení pro moji přítelkyni, která v termínu pobytu slavila narozeniny a vše bylo excelentní. Ochotný personál, super ceny a parádní wellness. Určitě doporučuji!

Vynikající (Iva B.)

Hotel je na velmi příjemném místě, pobyt odpovídal popisu. Vše co bylo na kupónu, jsme obdrželi. Strava byla perfektní, wellness jsme nevyužili (vzhledem k tomu, že je můj muž na vozíku, je to trochu složité). Personál hotelu je velmi příjemný a vstřícný. Jako tip na výlet bychom doporučovali shlédnutí expozice v historickém leteckém muzeu. I já jako žena jsem si prohlídku hangárů velmi užila. Dále je velmi blízko ZOO Praha, která také rozhodně stojí za zhlédnutí. Vzhledem k tomu, že můj muž je již 4 roky na vozíku, máme docela problém absolvovat společné výlety. Tento jsme si ale opravdu velmi užili, protože jsme měli absolutně skvělý bezbariérový pokoj, hotelový personál byl velmi vstřícný a opravdu jsme byli moc spokojeni.

Vynikající (Zdeňka G.)

Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním, tak i službami i stravou. I když se hotel nachází dále od centra, dopravní spojení je velmi rychlé.

Skvělé (Stanislava M.)

Hotel se nachází v tichém prostředí, je pěkný, strava dobrá a personál vstřícný. Nebyla jsem spokojená jen s tím, že nešla TV a ani po urgenci nebyla opravená, to bylo jediný co kazilo dojem.

Vynikající (Alena K.)

Vše odpovídalo tomu, co bylo uvedeno v nabídce. S poskytnutými službami byla také spokojenost. Personál milý a pokaždé usměvavý a ochotný. Nebyl jediný problém. Určitě bych doporučila Centrální park Kbely. Na procházku je to úžasné místo:-).

Skvělé (Miloslav R.)

Prostředí hotelu bylo příjemné, stejně jako obsluhující personál, spokojeni jsme byli i se stravou.

Skvělé (Richard S.)

Pokoje čisté, pokojová služba taky, personál mladý, velice sympatický a ochotný! Jedine mínus bylo že na snídani druhy den pobytu byly den staré housky... Celkově ale doporučuji.