Užijte si vinařský pobyt na Moravě v hotelu Bax ve Znojmě s polopenzí, welcome drinkem, lahví vína, poukazem do italské restaurace a 10% slevou na vstup do blízkých termálních lázní Laa an der Thaya.

Rodinný hotel v kraji vína

Hotel Bax se nachází v klidné lokalitě Znojma a nabízí tak příjemný odpočinek v této vinařské oblasti. Díky tomu, že hotel leží kousek od hranic si můžete užít spoustu zajímavostí na rakouské straně. Zajeďte si například do termálních lázní!

Hotel Bax disponuje moderně vybavenými nekuřáckými pokoji s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT.

V místní restauraci si kromě kvalitního jídla užijete i sklenku dobrého vína či venkovní posezení.

Historické Znojmo, Národní park Podyjí a termální lázně

Ačkoli hotel Bax najdete v okrajové části Znojma, do historického centra města se dostanete příjemnou procházkou během 25 minut. Obdivovat tu můžete například Rotundu svaté Kateřiny nebo podzemní znojemský labyrint.

Národní park Podyjí či malebné údolí řeky Dyje a Kraví hory si nenechají ujít nadšení turisté. Za vidění stojí i barokní vodní mlýn ve Slupi nebo pohádkový Vranovský zámek spolu s přehradou a pláží. V okolí je spousta cyklotras - poznejte krásy Moravy i z cyklistického sedla.

Milovníci nákupů rádi zavítají na hranice s Rakouskem, kde se nachází velké nákupní centrum Hatě nabízející nespočet obchodů a restaurací. 

Odpočiňte si v nedalekých termálních lázních Laa an der Thaya (35 minut jízdy autem) s termálními bazény, vířivkami, vodopády i dalšími atrakcemi či venkovním bazénem se slanou vodou. K relaxaci je ideální také aquapark Aqualand Moravia, kde se vy i vaše děti vyřádíte na spoustě atrakcí.

Hotel Bax ***

Oblekovice 68 , Znojmo
Česká republika

+420 603 427 556

hotelbax@seznam.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za příplatek 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Kolárna
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,7 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
32 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
32 km