Zoopark Chomutov

Co do rozlohy, je Zoopark Chomutov největší zoologickou zahradou v České republice. Areál o velikosti 116 ha je rozdělen do tří samostatných sekcí. Kromě samotné zoologické zahrady zde najdete také oboru eurosafari obývanou velkými kopytníky, kam vás zaveze Safari Express. Třetí částí je skanzen Stará Ves, kde se vám naskytne jedinečný pohled do života našich předků.

V zoologické zahradě na vlastní oči uvidíte více než 160 druhů zvířat převážně z palearktické oblasti, která zahrnuje Evropu, převážnou část Asie a část severní Afriky. Venkovní expozice a výběhy pro zvířata jsou jedinečně zakomponované do přírodního prostředí.

Pro malé návštěvníky je připravena celá řada lákadel včetně dětských hřišť a lanového centra. Podél cest se navíc nachází spousta herních či naučných prvků a dalších atrakcí. Velmi oblíbený je také zoovláček Amálka.

Otevírací doba:

  • 1.3. - 31.3. denně od 9:00 do 17:00 hodin
  • 1.4. - 30.9. denně od 9:00 do 18:00 hodin
  • 1.10. - 31.10. denně od 9:00 do 17:00 hodin
  • 1.11. - 28.2. denně od 9:00 do 16:00 hodin

Vstupné:

  • 120 Kč/dospělí a 60 Kč/děti od 3 do 15 let, studenti, senioři

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: 

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet