Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Beskydy: Tipy na výlet a zajímavá místa

Kraj frgálů, valašské kyselice a slivovice vás uchvátí nejen svou nádhernou přírodou plnou lesů, hor a bystřin. Jako na dlani Beskydy uvidíte z nejvyššího místního vrcholu Lysá Hora či z bájné hory Radhošť. Přes tento vrchol se dostanete na nejoblíbenější turistické středisko oblasti – Pustevny. Odtud vede nadzemní panoramatická Stezka Valašska, jejíž součástí je 150 metrů dlouhý skleněný chodník. Během putování můžete narazit i na sochu pohanského boha Radegasta, která je symbolem celého Moravskoslezského kraje. K magickým a dosud ne tolik známým místům patří Satinské vodopády. Jedinečný zážitek si odnesete z návštěvy muzea Tatry v Kopřivnici, kde na vás čeká nejen expozice o automobilech, ale například i stálá výstava o Daně a Emilovi Zátopkových. V zimě je v provozu řada lyžařských středisek a běžeckých tras.

Pustevny Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Vyšlápněte si kopec (nebo se nechte pohodlně vyvést lanovkou až nahoru) a obdivujte **unikátní dřevěné stavby ve stylu lidové architektury od slovenského architekta Dušana Jurkoviče**. Najdete zde horskou **chalupu Maměnka a také Libušín**, který se nyní dočká obnovy po požáru v roce 2014. Místo je pojmenováno po poustevnících, kteří zde žili a patří k němu také sto let stará hojně zdobená **dřevěná valašská zvonička**.
Více informací

Jurkovičova rozhledna Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Přes 30 metrů vysoká rozhledna postavená v letech 2010 - 2011 tvoří dominantu **lázeňského města Rožnov pod Radhoštěm**. Jedná se o jednu z nejkrásnějších staveb v širém okolí a pokud máte cestu kolem, rozhodně by byla škoda se u ní nezastavit. Výhled z rozhledny je stejně zajímavý jako její konstrukce. Rozhledna je otevřená **každoročně od dubna do října**.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 34 tipů

Beskydy: Tipy na výlet

Články, které by vás mohly zajímat

10 nejlepších míst v Česku, kam letos vyrazit na dovolenou

10 nejlepších míst v Česku, kam letos vyrazit na dovolenou

 • TIPY TÝMU TRAVELKING, TO NEJLEPŠÍ
 • 16. 3. 2020

Proč se hnát k moři, když doma je tak krásně? Vyrazte letos v létě na dovolenou po Česku a poznejte to nejlepší z našich hor a měst. Poradíme, kam za koupáním, turistikou i historickými památkami. Stále máte co objevovat.

Prodloužený víkend v červenci, aneb zahajte letní sezónu koupání, výletů a zmrzlin

Prodloužený víkend v červenci, aneb zahajte letní sezónu koupání, výletů a zmrzlin

 • TIPY TÝMU TRAVELKING
 • 16. 1. 2020

Využijte prodlouženého víkendu, který bude mít tři dny, a to díky červencovému státnímu svátku, který letos připadá na pondělí. Vyrazte do evropských lázní za odpočinkem, do měst za kulturou, ale i do o poznání chladnějších lesů a hor.

Kam na běžky? Nejlepší běžkařské trasy v Beskydech

Kam na běžky? Nejlepší běžkařské trasy v Beskydech

 • TIPY TÝMU TRAVELKING
 • 20. 2. 2019

Rádi vyrážíte na běžky na Moravu? Máme pro vás tipy na běžecké tratě v celých Beskydech. Poradíme vám místa pro začátečníky i pokročilé lyžaře, navíc kde zaparkovat nebo kde se najíst.

Velký přehled: Kam s dětmi v zimě na hory v Česku a tipy na výlety pro celou rodinu

Velký přehled: Kam s dětmi v zimě na hory v Česku a tipy na výlety pro celou rodinu

 • TIPY TÝMU TRAVELKING
 • 16. 1. 2019

Hory jsou zasypané sněhem, vleky v plném proudu a vy už se také chystáte na lyže. Jenže kam na hory s celou rodinu? Poradíme vám, kde se dá s dětmi nejen lyžovat, ale kde je můžete vzít na zajímavé výlety a sami si dopřát relaxaci.

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK