Slovinsko toho nabízí opravdu hodně. Vydejte se prozkoumat Národní park Triglav, pokochejte se jezerem Jasna i kaňonem Malá Pišnica. Hotel Alpina *** nabízí ubytování v komfortních pokojích, snídaně nebo polopenzi i relaxaci v sauně a vířivce. Děti do 6 let mají pobyt s vámi zdarma.

O ubytování

Hotel Alpina*** se nachází v jednom z nejznámějších slovinských turistických středisek Kranjska Gora. Díky atraktivní poloze na úpatí Triglavského národního parku si zde užijete dokonalou letní i zimní dovolenou. Kranjska Gora má zachovalé tradiční venkovské jádro, kterému dominuje nádherný kostel Nanebevzetí Panny Marie. Úchvatnou přírodu Julských Alp můžete objevovat při výletech pěšky i na kole. Turistické trasy vás zavedou například k malebnému jezeru Jasna (1,5 km), na vrcholy hor Prisojnik (14 km) a Ciprnik (6 km) či na Trojmezí (9 km), kde se na hranicích se Slovinskem setkává Rakousko a Itálie. Hotel leží přímo pod sjezdovkami jednoho z největších slovinských ski areálů. Rájem pro lyžaře je zase nedaleké údolí Sávy, kudy vedou desítky kilometrů upravovaných běžeckých tras.

Kde budete spát?

Ubytováni budete na pohodlném dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Součástí vybavení je WiFi připojení, LCD televize a telefon.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu si pochutnáte na bohaté snídani ve formě bufetu.

Večeře se potom podávají v partnerské restauraci.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni stráveném v horách zajisté přijde vhod odpočinek v hotelovém SPA. Najdete zde vířivku, saunu a relaxační místnost. Dopřát si můžete některou z příjemných masáží.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je k dispozici dětský koutek.

Něco navíc

Nuda během pobytu rozhodně nehrozí. V hotelu najdete zázemí pro billiard a stolní tenis. K dispozici je hostům také posilovna.

Hotel Alpina ***

Hotel Alpina ***

Vitranška 12 , Kranjska Gora
Slovinsko

+386 4 589 31 00

info@hotelalpinaslovenia.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za 8-12 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od jezera
1,5 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
50 km
Sjezdovka
100 m

Tipy na výlet

Jezero Bled

Jezero BledTip na výlet

Bledské jezero ležící uprostřed vrcholů Julských Alp patří jednoznačně k nejvíce ikonickým místům Slovinska. Kromě průzračně čisté vody a panoramatických hor v okolí je jezero Bled jedinečné tím, že se v jeho středu nachází malebný ostrůvek barokní kostelem Nanebevzetí Panny Marie z roku 1698. Díky termálním pramenům ze severozápadu má voda příjemných 26° C a jedná se tak o vůbec nejteplejší jezero v Alpách. Najdete zde mnoho pláží, které přímo vybízejí k nezapomenutelnému koupání.

Kolem jezera Bled vede příjemná asi 6 km dlouhá okružní trasa vhodná pro výlety pěšky i na kole. Nenáročné stezky vedou také na okolní kopce, z nichž si můžete užívat výhledy na jezero.

Nejkrásnější výhled na jezero Bled se otevírá z vrcholku Mala Osojnica.

Více informací
Bledský hrad
Bledský hrad
Dino Park Bled
Dino Park Bled
Aquapark & Wellness Bohinj
Aquapark & Wellness Bohinj