Dopřejte si ten nejlepší relax ve stylovém Hotelu Omega *** v klidné části Bratislavy. Čeká vás výborná polopenze formou bufetu, neomezený vstup do vnitřního bazénu, sauny i vířivky a láhev vína na pokoji.
Dopřejte si ten nejlepší relax ve stylovém Hotelu Omega *** v klidné části Bratislavy. Čeká vás výborná polopenze formou bufetu, neomezený vstup do vnitřního bazénu, sauny i vířivky a láhev vína na pokoji.

Stylový hotel pro celou rodinu

Nově zrekonstruovaný Hotel Omega *** leží v klidné části Bratislavy, do centra se však dostanete hromadnou dopravou během několika minut. Na vaší dovolené se tak můžete těšit na ideální spojení odpočinku a zábavy.

Ubytováni budete v prostorných dvoulůžkových pokojích typu Standard s možností přistýlky. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením, telefonem, balkonem a WiFi připojením. V hotelové restauraci si pochutnáte na tradičních pokrmech slovenské kuchyně.

Moderní wellness centrum

V hotelu naleznete zbrusu nové wellness centrum, do kterého máte vstup zdarma. Těšit se můžete na vnitřní bazén s vodou o teplotě 30 °C, finskou saunu nebo vířivku až pro 8 osob.

Celým wellness zážitkem vás bude provázet odpočinková hudba, kterou si zvlášť vychutnáte v relaxační místnosti, případně na masážích, jejichž bohatou nabídku si můžete prohlédnout na recepci hotelu.

Bratislava, město historie a kultury

V samotné Bratislavě je toho spousta k vidění. Malé avšak krásné historické centrum s množstvím stylových kaváren a restaurací je ideální pro poznávání i odpočinek. Dominantou je Bratislavský hrad, který se tyčí nad městem a také stojí za návštěvu.

Vydejte se k Michalské bráně ve které se nachází Muzeum zbraní nebo k jedné z nejstarších budov v Bratislavě, kterou je Stará radnice (nachází se tam Muzeum města Bratislavy). Pokud vás láká umění, neměli byste vynechat Slovenskou národní galerii ani Galerii města Bratislavy. V okolí je také spousta kostelů, hradů a plno dalších muzeí.

Hotel Omega ***

Hotel Omega ***

Lovinského 2131/10 , Bratislava
Slovenská republika

Provozuje společnost:
Relax & Food s.r.o IČ: 666606066


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná