Užijte si pobyt na Slovensku přímo u Oravské přehrady v Hotelu Slanica, který nabízí snídaně formou bufetu, lahodné večeře a welcome drink na uvítanou. Užijte si lenošení u vody, anebo se vydejte na různé výlety po okolí. Co třeba Oravský hrad?

Pobyt přímo na břehu Oravské přehrady

Hotel Slanica najdete v obci Námestovo jen pár kroků od břehu Oravské přehrady a přístavu, kde kotví vyhlídková loď OG Slanica. Ubytováni budete v jednom ze 13 dvoulůžkových pokojů, které jsou nově vybaveny stylovým nábytkem, televizí, fénem a mají vlastní koupelnu se sprchou. Některé pokoje mají nádherný výhled přímo na hladinu přehrady a možnost přistýlky.

V hotelové restauraci si každé ráno pochutnáte na snídani formou bufetu. Na oběd si můžete dát něco z obědového menu, večer se pak těšte na skvělé pokrmy výběrem ze tří druhů jídel. Pokrmy jsou připravovány z čerstvých a kvalitních regionálních surovin. Ze stálého lístku si můžete vybrat jednu ze 31 pizz, které se pečou v pravé italské dřevěné peci. Přes den můžete posedět na baru a vychutnat si kávu, víno či jiný nápoj. V létě je pak k dispozici terasa s výhledem na přehradu.

Tipy na výlet

Oravská přehrada

Největší slovenská přehrada o rozloze 35 kilometrů čtverečních nese jméno podle regionu Orava na severu země. Přehrada nabízí kromě svého hospodářského využití i možnosti rekreace pro mnoho turistů a cestovatelů, kteří sem každoročně přijíždí. Kolem této vodní plochy najdete cyklostezky i turistické trasy pro procházky krajinou. V zimě můžou lyžaři využít blízké lyžařské areály - SKI Zábava (Hruštín) a Ski Park Kubínska hoľa.

Lyžařský areál Ski Vitanová

Skiareál Vitanová 25 km od Zakopaného slibuje skvělé lyžování na třech sjezdovkách různých náročností a žádné čekání v řadách díky dvěma vlekům a jedné čtyřsedačkové lanovce. Bezplatné parkoviště pod severním svahem Západních Tater má kapacitu 500 parkovacích míst. Ski Vitanová nabízí také špičkový servis a půjčovnu lyžařských a snowboardových potřeb. Návštěvníci mohou sebe nebo své děti přihlásit i do lyžařské a snowboardové školy Ski Vitanová v krásné přírodě Oravy a Západních Tater.

Oravský hrad

Pokud se ocitnete v blízkosti obce Oravský Podzámok, určitě nepropásněte návštěvu jednoho z nejkrásnějších slovenských hradů. Zachovalý rozsáhlý hrad z 13. století se tyčí na strmém vápencovém ostrohu přímo nad obcí ve výši 112 m nad hladinou řeky Orava. Čekají tu na vás bohaté expozice včetně přírodovědecké, etnografické či dokonce mediální. Hrad je totiž oblíbenou filmovou lokalitou a kromě českých a slovenských pohádek se zde natáčel například i známý Upír Nosferatu nebo americký film Dračí srdce II.

Hotel Slanica

Slanická Osada 2181, Námestovo
Slovenská republika

+421 911 108 488

hotelslanica@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,8/5
Celkem 5 hodnocení