Nechte se hýčkat v nádherném prostředí oblíbeného hotelu Holiday Inn**** v Žilině. Budete ubytováni v luxusních pokojích, užijete si polopenzí a neomezeným vstup do královského wellness.

Luxusní ubytovaní a dokonalý servis v Holiday Inn Žilina

Síť luxusních hotelů Holiday Inn**** je známá po celém světě a všude tam poskytuje svým hostům prvotřídní servis. Jinak tomu není ani v Žilině, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní kůži.

Při vstupu do hotelu Vás ohromí perfektní design interiéru. V barevně sladěném pokoji na Vás čeká pohodlná postel s polštářovým menu, které zaručí Váš ničím nerušený spánek. Nechybí ani kávový a čajový servis.

Perfektní vyladěnost se dále promítá nejen v interiéru restaurace, ale také v chutích pokrmů z rukou šikovného kuchařského týmu. K večernímu posezení se skvěle hodí hotelový Panorama bar, který je  nejvýše položeným barem v Žilině.

Zklamaní rozhodně nebudete ani z luxusního wellness centra položeného v jednom z vrchních pater hotelu. Při relaxaci v bazénu, vířivce nebo v saunách si tedy ještě můžete užívat dech beroucího výhledu.

Výlety v okolí

Až si prohlédnete krásy Žiliny (např. Budatínský hrad hned u hotelu  anebo unikátní domy na Mariánském náměstí), můžete se vydat na výlet do nedalekého pohoří Malá Fatra (doporučujeme Rájeckú nebo Terchovú dolinu). Vyrazte i na hrad Strečno, kde se můžete plavit na pltích. 

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana P.)

Hotel a hotelové služby byly vynikající. Personál milý, ochotný. Opravdu není co vytknout. Do hotelu se rádi vrátíme.

Skvělé (2 S.)

Hotel pěkný, Spa klasika - bazén, vířivka, různé typy saunování. Obsluha příjemná a vstřícná. Klimatizace na pokoji slabší.

Vynikající (Mária M.)

Prostredie hotela je krásne. Popis pobytu uvedený na Travelkingu zodpovedal skutočnosti. Dostali sme všetko čo bolo uvedené na kupóne. Ubytovanie, stravovanie, wellness boli na veľmi dobrej úrovni. Zodpovedali poskytnuté služby aj zaradeniu hotela. Personál hotela bol veľmi ochotní. Tip na výlet nám vyšiel - kúpele Rajecké Teplice.