4* komfort pro vaši dovolenou na Slovensku

Hotel Metropol **** nabízí ubytování na úrovni v regionu Spiš s památkami UNESCO, navíc je to odtud kousek do Slovenského ráje.

Pokoje jsou vybavené manželskou postelí, místem k posezení, TV, telefonem, trezorem i minibarem. Pokoj Superior Family má dokonce dvě místnosti, kde se pohodlně vyspí tři lidé. V koupelně najdete vysoušeč vlasů, župan, pantofle i hotelovou kosmetiku. Líbit se vám bude také výhled na Vysoké Tatry či panorama Slovenského ráje.

Součástí hotelu je také restaurace a kavárna Casa Havana. Ráno vás potěší bohaté snídaně, na bufetových stolech najdete různé druhy sýrů, masných výrobků, ovoce, zeleniny, sladkého i slaného pečiva, a dokonce i domácí chlebík pečený přímo v hotelu. Na chleba či lívance si můžete vybrat z 16 druhů domácích džemů.

Odpočiňte si od starostí

Vstup do wellness centra a fitness centra je pro hotelové hosty zdarma. Relaxovat můžete v pěti různých saunách, poté vás čeká ochlazovací bazén a vířivka. Uklidnit mysl můžete také na vyhřívaných lehátkách v oddychových zónách. Kdo si libuje v masážích, se zdejšími službami bude také spokojen.

Pro děti je k dispozici krásný dětský koutek a samozřejmostí je také WiFi připojení a bezproblémové parkování.

Tipy na výlet

Slovenský ráj

Vydejte se po dřevěných žebřících skrze divoké lesy a podél řek až k vyhlídkám, z nichž budete mít Slovenský ráj jako na dlani. Mezi nejznámější turistické trasy patří: Suchá Belá, Prielom Hornádu nebo výšlap na Tomašovský výhled, který vás okouzlí výhledem do celých Vysokých Tater. Pohodovou procházku si můžete ve Slovenském ráji užít v jakémkoli ročním období. V blízkosti obcí Spišské Tomášovce a Smižany se nachází Soví skála, pojmenována po svých častých ptačích návštěvnících. Ze skály se vám naskytne pěkná vyhlídka do okolí.

Spišský hrad (UNESCO)

Jedna z nejcenějších památek Spiše se rozkládá na ploše převyšující 4 ha. Spišský hrad je považován za jeden z největších hradních komplexů střední Evropy, je dokladem vývoje architektury na Slovensku od 12. století do 18. století. Tato oblast má však celkově bohatou historii, skála, na které se hrad rozprostírá, byla osídlená už v mladší a starší době kamenné. Nejstarší část hradu, jak odhalily archeologické výzkumy, byla kruhová obytná věž postavená v 11. - 12. století (a ve 13. století zanikla). Dnešní kruhová věž vznikla koncem 13. století spolu s románským palácem a dalšími částmi hradu.

AquaCity Poprad

Celkem 13 bazénů a 350 vodních atrakcí, to je nabídka populárního AquaCity. Vyrazte se zrelaxovat, v tomto areálu si jistě přijdete na své. Aquapark disponuje 3 vnějšími termální bazény, vnitřními relaxační bazény, ve kterých se po večerech koná laser show, dále zde najdete luxusní bazény Blue Diamond s nápojovými bary i bazén pro děti plný atrakcí. AquaCity se navíc může pochlubit i jedním velice působivým "nej" - má největší dvoupodlažní wellness centrum na celém Slovensku. Sauny, vířivky, ledovou jeskyny, masáže, procedury i párty místnosti s vodními postelemi, to vše nabízí svým návštěvníkům.

Hotel Metropol ****

Štenánikovo námestie 2, Spišská Nová Ves
Slovenská republika

+421 53 4174 700

recepcia@hotel-metropol.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno