Luxusní ubytování jen kousek od centra Bratislavy

Hotel Viktor *** je nově postavený a najdete ho v klidné části Bratislavy. Má perfektní dostupnost autem, vlakem i autobusem z celé České republiky.

Pokoje jsou krásně zařízené, mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení, LCD TV s 30 programy, telefon a trezor. Dále má hotel vlastní restauraci, bar, nonstop recepci a hlídané podzemní parkoviště.

V restauraci se ráno podávají snídaně à la carte a na výběr je ze studených i teplých pokrmů. Na objednávku lze zařídit i obědové a večerní menu.

Bratislava a Vídeň

Hotel má výhodné umístění - je blízko jak k historickému centru Bratislavy (jen dvě zastávky autobusem č. 88), tak k výstavišti Incheba. Kousek je také vlaková zastávka Petržalka a dálnice D1 a D2. Necelou hodinu cesty od Bratislavy se nachází Vídeň, která také stojí za návštěvu.

Ale i v samotné Bratislavě je toho spousta k vidění. Vydejte se k Michalské bráně, kde se nachází Muzeum zbraní, nebo k jedné z nejstarších budov v Bratislavě, kterou je Stará radnice. Pokud vás láká umění, neměli byste vynechat Slovenskou národní galerii ani Galerii města Bratislavy.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (recepcia@hotelviktor.sk, +421 263 452 085). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Dítě do 5,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě od 6 let po předchozí domluvě s recepcí.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Místní poplatek 1,7 €/osoba od 18 let/noc.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 až do 22:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc malá plemena, 20 €/noc velké plemeno

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladimír B.)

Hotel i personál hodnotíme velice pozitivně. Cítili jsme se příjemně. Hotel je v klidové zóně kousek od centra města. Doporučujeme jeho využití. Rádi ho navštívíme i příště.

Skvělé (Michaela Z.)

Hotel trochu stranou, ale přitom do města kousek. Jen byla zrovna celá ulice rozkopaná, tak trochu komplikace. Co ale vadilo, byla nefungující hotelová restaurace, která jen vydávala snídaně. Přitom tak krásné prostředí. Nikde žádný automat na kávu ani vodu, na pokoji tím pádem chyběla chladnička. Jinak pokoje a hotel celkově super, klima, televize, čisto, vše nové, každý den výměna ručníků.

Vynikající (Bibiana ?.)

Veľmi dobrý hotel, izba bola čistá, kúpelňa takisto, bohaté a veľmi chutné raňajky, priebežne boli dopĺňané. Odporúčam každému.

Tipy na výlet

Bratislavský hrad

Bratislavský hrad

Jedna z nejznámějších staveb Bratislavy, navíc s velmi snadnou dostupností. Mohutná stavba se čtyřmi věžemi se totiž nachází přímo v centru města a dojedete sem jak autem, tak veřejnou dopravou (zastávka MHD je přímo před hradem). Hrad má velmi bohatou historii, první zmínka o něm pochází už z počátku 10. století. Zahrady zde jsou nádherné, doslova stvořené pro procházku a z nádvoří je navíc nádherný výhled na Dunaj.

ZOO Bratislava

ZOO Bratislava

Zoologická zahrada, ve které můžete narazit na zvířata různých druhů i velikostí, mnoho z nich se řadí mezi ohrožené druhy. Pokochejte se pohledem na pandu červenou, lemury, krokodýly či leopardy. S dětmi se zajděte podívat také do Dinoparku, který se těší nadšeným ohlasům mezi návštěvníky. ZOO i Dinopark jsou otevřeny celoročně, ale během zimní sezóny modely v Dinoparku nejsou pohyblivé ani ozvučené.

Hrad Děvín (Národní kulturní památka)

Hrad Děvín (Národní kulturní památka)

Navštivte toto starobylé místo a vdechněte atmosféru dob dávno minulých. Místo na soutoku řek Dunaje a Moravy bylo osídlené už od pravěku. Po Keltech od 1. do 4. století se Děvín stal součástí hraničního obranného systému, v 9. století tu pak vyrostla mohutná velkomoravská pevnost. V průběhu staletí se střídali majitelé, na hradě probíhaly stavební úpravy. Zásadní pro něj bylo 19. století, kdy byl zničen za napoleonských válek. Dodnes je však možné navštívit jeho prostory: suterén renesančního paláce je využíván na sezónní výstavy o historii hradu, v jeskyních horního hradu je stálá expozice o stavebním vývoji Děvína.