Luxusní ubytování jen kousek od centra Bratislavy

Hotel Viktor *** je nově postavený a najdete ho v klidné části Bratislavy. Má perfektní dostupnost autem, vlakem i autobusem z celé České republiky.

Pokoje jsou krásně zařízené, mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení, LCD TV s 30 programy, telefon a trezor. Dále má hotel vlastní restauraci, bar, nonstop recepci a hlídané podzemní parkoviště.

V restauraci se ráno podávají snídaně à la carte a na výběr je ze studených i teplých pokrmů. Na objednávku lze zařídit i obědové a večerní menu.

Bratislava a Vídeň

Hotel má výhodné umístění - je blízko jak k historickému centru Bratislavy (jen dvě zastávky autobusem č. 88), tak k výstavišti Incheba. Kousek je také vlaková zastávka Petržalka a dálnice D1 a D2. Necelou hodinu cesty od Bratislavy se nachází Vídeň, která také stojí za návštěvu.

Ale i v samotné Bratislavě je toho spousta k vidění. Vydejte se k Michalské bráně, kde se nachází Muzeum zbraní, nebo k jedné z nejstarších budov v Bratislavě, kterou je Stará radnice. Pokud vás láká umění, neměli byste vynechat Slovenskou národní galerii ani Galerii města Bratislavy.

Dodatečné info

 • Dítě do 5,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě od 6 let po předchozí domluvě s recepcí.

 • Místní poplatek 1,7 €/osoba od 18 let/noc.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 až do 22:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 10 €/noc malá plemena, 20 €/noc velké plemeno

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Josef K.)

Hotel sice není přímo u historického centra, jak je inzerováno, ale možná, že je to dobře. Rozhodně nás to neomezilo. Jedinou závadou bylo, že při příjezdu na dohodnutou hodinu nebyl náš pokoj připraven. Se stravou i s pokojem jsme byli zcela spokojeni. Vše proběhlo v příjemné atmosféře.

Vynikající (Radka H.)

Pobyl byl bezkonkurenční. Byli jsme v Bratislavě poprvé a tento hotel se nám moc líbil. Představa byla jinde, než co bylo po příjezdu. Nadstandartní pokoj byl super.

Skvělé (Bronislava U.)

Hotel byl moc hezký, nový, kousek od centra Bratislavy. Snídaně byly bohaté, co do množství i výběru. Parkování v podzemní garáži se opravdu hodilo vzhledem k rozkopané příjezdové cestě. Jedinou nevýhodou hotelu byla absence ledničky (pokojového baru), která by se při tropických teplotách, které panovaly, opravdu hodila. Paní u snídaně na nás sice první ráno vyštěkla jako pes o lístek, bez pozdravu či jiného uvítání, ale celkově byl pobyt hezký a s přítelem jsme si ho moc užili.

Tipy na výlet

Bratislavský hrad

Bratislavský hrad

Jedna z nejznámějších staveb Bratislavy, navíc s velmi snadnou dostupností. Mohutná stavba se čtyřmi věžemi se totiž nachází přímo v centru města a dojedete sem jak autem, tak veřejnou dopravou (zastávka MHD je přímo před hradem). Hrad má velmi bohatou historii, první zmínka o něm pochází už z počátku 10. století. Zahrady zde jsou nádherné, doslova stvořené pro procházku a z nádvoří je navíc nádherný výhled na Dunaj.

ZOO Bratislava

ZOO Bratislava

Zoologická zahrada, ve které můžete narazit na zvířata různých druhů i velikostí, mnoho z nich se řadí mezi ohrožené druhy. Pokochejte se pohledem na pandu červenou, lemury, krokodýly či leopardy. S dětmi se zajděte podívat také do Dinoparku, který se těší nadšeným ohlasům mezi návštěvníky. ZOO i Dinopark jsou otevřeny celoročně, ale během zimní sezóny modely v Dinoparku nejsou pohyblivé ani ozvučené.

Hrad Děvín (Národní kulturní památka)

Hrad Děvín (Národní kulturní památka)

Navštivte toto starobylé místo a vdechněte atmosféru dob dávno minulých. Místo na soutoku řek Dunaje a Moravy bylo osídlené už od pravěku. Po Keltech od 1. do 4. století se Děvín stal součástí hraničního obranného systému, v 9. století tu pak vyrostla mohutná velkomoravská pevnost. V průběhu staletí se střídali majitelé, na hradě probíhaly stavební úpravy. Zásadní pro něj bylo 19. století, kdy byl zničen za napoleonských válek. Dodnes je však možné navštívit jeho prostory: suterén renesančního paláce je využíván na sezónní výstavy o historii hradu, v jeskyních horního hradu je stálá expozice o stavebním vývoji Děvína.