Ubytování pro dva v moderním hotelu Viktor*** jen 5 minut od historického centra Bratislavy. V ceně bohaté snídaně. Perfektní dostupnost všech bratislavských památek a centra metropole. Platnost až do března 2015.
Ubytování pro dva v moderním hotelu Viktor*** jen 5 minut od historického centra Bratislavy. V ceně bohaté snídaně. Perfektní dostupnost všech bratislavských památek a centra metropole. Platnost až do března 2015.

Luxusní ubytování jen kousek od centra Bratislavy

Moderní hotel Viktor*** má perfektní dostupnost - snadno se sem dostanete autem, vlakem i autobusem. Od hotelu se pak díky sítí hromadné dopravy do 5-ti minut dostanete do centra města (jen dvě zastávky autobusem č. 88).

Hotel Viktor je nově postavený a najdete ho v klidné části města. Vybavení pokojů i hotelu naplňuje nejvyšší standardy ubytování - pokoje jsou krásně zařízené, mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení, LCD TV s 30 programy, telefon a trezor. V restauraci se ráno podávají snídaně formou bohatých švédských stolů inspirovaných kuchyněmi celého světa.

Bratislava, Víděň i termální lázně

Bratislava má malé, avšak krásné historické centrum s množstvím stylových kaváren a restaurací. Dominantou je Bratislavský hrad, který se tyčí nad městem. 

Jen hodinu jízdy vlakem od Bratislavy se nachází Vídeň, která rozhodně také stojí za návštěvu. Pokud Vás unaví chození po městě, zajeďte si do 40 minut vzdálených termálů Moszonmagyóvár s léčivou vodou.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ladislava D.)

Skutečnost odpovídala popisu v letáku. Hotel byl čistý, pokoj prostorný s pohodlnými lůžky. Snídaně byla bohatá. Vzdálenost od centra byla 3 stanice autobusem. Hotel měl vlastní garáž. Byli jsme spokojeni

Vynikající (Jana V.)

Velmi pěkné ubytování, byli jsme spokojeni se službami, stravou i personálem hotelu.

Skvělé (Šárka J.)

Hotýlek je malý, útulný, personál vstřícný. Snídaně nebyly á la carte, ale formou bufetu, což nám více vyhovuje. Co nám vadilo, že byl jen jeden druh sýra. Za studené kuchyně pak ještě 2 druhy salámu, jogurt + müsli. Dále byly k dispozici teplé párky a vajíčka, palačinka, marmeláda, topinka. Celkově dostačující. Vybavení není nové, neškodila by důkladnější údržba, ale nejsme nároční zákazníci, takže pro nás to bylo vyhovující. Bydleli jsme už mnohem hůře a přitom za více peněz. Důležité je, že bylo čisto, nekouřilo se v celém areálu a byl tam klid. Pokoj jsme si zajistili telefonicky ještě před zaplacením poukazu a domluvili, že zůstaneme o noc déle a doplatíme ji na místě. Nebyl žádný problém. Byli jsme tam již potřetí (2x bez zprostředkovatele), líbí se nám hlavně poloha blízko centra. Dále - do OC Aupark je to jen 2 zastávky (směrem do města), do Billy 1, tam se dá dojít i pěšky skrz sídliště. Pozn. pro ty, kteří přijedou vlakem: Od nádraží přímo nic nejede, musíte jet autobusem 93 na stanici Zochova (kousek před mostem SNP - "UFO") a tam přestoupit. Odtamtud jede do hotelu jen autobus 80 (ostatní jedou k Auparku), je to nejlepší varianta. Vystoupíte 2. zastávku - zastávka Kremnická, půjdete pár metrů dále ve směru jízdy a zahnete hned doprava do 1. uličky- je to úzká ulička mezi vilkami. Hotel je skoro až na konci ulice, nevýhoda je, že je tam úzký chodník a poměrně provoz, tak dejte pozor!

Vynikající (Martin S.)

Pobyt odpovídal popisu. Pěšky do centra cca 25 - 30 min. Zaměstnanci hotelu vstřícní, pokoj čistý, snídaně rozmanitá. Do Bratislavy se určitě ještě vrátíme, je to krásné město a 2 dny byly málo. Pokud bude místo, rád se ubytuji opět v tomto hotelu!

Skvělé (Bronislava U.)

Hotel byl moc hezký, nový, kousek od centra Bratislavy. Snídaně byly bohaté, co do množství i výběru. Parkování v podzemní garáži se opravdu hodilo vzhledem k rozkopané příjezdové cestě. Jedinou nevýhodou hotelu byla absence ledničky (pokojového baru), která by se při tropických teplotách, které panovaly, opravdu hodila. Paní u snídaně na nás sice první ráno vyštěkla jako pes o lístek, bez pozdravu či jiného uvítání, ale celkově byl pobyt hezký a s přítelem jsme si ho moc užili.

Vynikající (Dáša ?.)

Hotel v klidném prostředí, blízko do centra, ochotný personál, všude čisto, každý den čisté ručníky a za krátký pobyt nám i převlekli povlečení. Byly jsme moc spokojené a pokud příště navštívíme Bratislavu určitě se znovu ubytujeme. Popis odpovídal všemu co hotel nabízí.

Skvělé (Dominik ?.)

Hotel byl hezký, personál příjemný, snídaně výborné, jen trochu nevýhodná lokalita. Jediné co by se dalo vytknout je, že na pokoji nebyl trezor a lednička

Vynikající (Ladislav N.)

Byli jsme velice spokojeni s ubytováním a stravou, personál vstřícný a obětavý, spojení s centrem je dobré.

Vynikající (Jiří H.)

Vše bylo přesně tak, jak to bylo uvedeno na kuponu. Příjemné a ochotné recepční, výborné snídaně - jak do výběru, chuti i množství.

Vynikající (Svatopluk V.)

Ochotné recepční, ubytování čisté i strava dobrá. Naprostá spokojenost. Do centra 3 zastávky busem. Kousek do maďarských termálů Mosonmagyaróvár i Lipótu. Jednodenní výlet lodí do Vídně taky super.