Ubytování pro dva v moderním hotelu Viktor*** jen 5 minut od historického centra Bratislavy. V ceně bohaté snídaně. Perfektní dostupnost všech bratislavských památek a centra metropole. Platnost až do března 2015.

Luxusní ubytování jen kousek od centra Bratislavy

Moderní hotel Viktor*** má perfektní dostupnost - snadno se sem dostanete autem, vlakem i autobusem. Od hotelu se pak díky sítí hromadné dopravy do 5-ti minut dostanete do centra města (jen dvě zastávky autobusem č. 88).

Hotel Viktor je nově postavený a najdete ho v klidné části města. Vybavení pokojů i hotelu naplňuje nejvyšší standardy ubytování - pokoje jsou krásně zařízené, mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení, LCD TV s 30 programy, telefon a trezor. V restauraci se ráno podávají snídaně formou bohatých švédských stolů inspirovaných kuchyněmi celého světa.

Bratislava, Víděň i termální lázně

Bratislava má malé, avšak krásné historické centrum s množstvím stylových kaváren a restaurací. Dominantou je Bratislavský hrad, který se tyčí nad městem. 

Jen hodinu jízdy vlakem od Bratislavy se nachází Vídeň, která rozhodně také stojí za návštěvu. Pokud Vás unaví chození po městě, zajeďte si do 40 minut vzdálených termálů Moszonmagyóvár s léčivou vodou.

Hotel Viktor ***

Kremnická 26, Bratislava
Slovenská republika

+421 263 452 085

recepcia@hotelviktor.sk

Check in
14:00 - 22:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zdarma
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2400 m
Zastávka
300 m
Aquapark
34000 m
Sjezdovka
43000 m