Relaxujte v oblíbené lokalitě termálních lázní - ubytování v Podhájské v novém penzionu Royal pro dva se snídaní a balíčkem sportovních a zábavních aktivit.

Nový penzion Royal v malebném prostředí Podhájské


Penzion Royal se nachází v Podhájské, v části Belek, nedaleko známých termálních lázní. Nově postavený penzion disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV a minibarem. Za příplatek jsou zde k dispozici i apartmány. Penzion stojí v nádherném prostředí upravené zahrady. Interiéry jsou všechny sladěny do teplých tónů a vybaveny dřevěným nábytkem.

V penzionu dále najdete posezení u krbu i venkovní altánek. Hodinu každý den pobytu můžete strávit ve fitness, na tenisovém kurtu nebo si zahrát stolní tenis. Z letní terasy se můžete kochat výhledem na Pohronskou pahorkatinu, na jejímž úpatí penzion stojí. Jen 100 metrů od penzionu navíc máte možnost posezení a večeře v letní zahradě.Relaxace u slovenského "Mrtvého moře"


Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště 
  • Stylové římské koupele s termální vodou o teplotě od 33 do 38° C
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness)

Areál lázní Podhájská se rozprostírá na 12 ha. Zdejší voda je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus a srovnatelná s vodou z Mrtvého moře. Unikátní  složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům.

V okolí je také dostatek možností procházek či cyklo výletů. Atmosféra Podhájské Vás nadchne klidným prostředím obklopeným krásnou přírodou a nespočet možností relaxace a aktivit.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Darina V.)

S pobytom sme boli velmi spokojný , bolo tam všetko co bolo na zlavovom kupone, ubytovanie bolo velmi dobre a pekne a velmi príjemny personal . Velmi dobre stravený vikendový pobyt :-)

Vynikající (Dagmar K.)

Vše bylo tak jak má být. S ubytováním i službami na hotelu jsem byli spokojeni a určitě se tam vrátíme.

Vynikající (Viera R.)

s pobytom sme boli veľmi spokojní, penzión je udržiavaný, čistý, nádherná záhrada, v suteréne je k dispozícii malé fitness a možnosť zahrať si stolný tenis, čo sme aj využili, majiteľ bol veľmi ústretový, príjemné vystupovanie, raňajky formou švédskych stolov boli bohaté a pestré ... čo sa týka zľavy do Rímskych kúpeľov, zľava sa týkala iba 1 hod. kúpania, pri 2 hod. kúpaní zľava nebola poskytnutá ... 10% zľava v reštauračnom zariadení U vodníka - areál TK bola vždy akceptovaná

Skvělé (Věra K.)

Odpovídalo vše, jak bylo napsáno. Velká spokojenost i se snídaní. Ubytování moc hezké.

Vynikající (Stanislav F.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, dokonce předčil naše očekávání. Zvláště oceňujeme přístup pana ing. Igora Poláka.

Skvělé (Jiří P.)

Splnění očekávání. Pobyt odpovídal plné prezentaci. Obsluha perfektní,jen snídaně byla po celou dobu stejného výběru. Chtělo by to měnit nabídku.

Vynikající (Lubomír B.)

S pobytem v penzionu ROYAL jsme byli velmi spokojeni, jídlo dobré, personál příjemný. Můžem doporučit.

Skvělé (Hedvika H.)

Prostředí hotelu nádherné - odpovídající popisu i recenzím. Personál velmi vstřícný. Sportovní aktivity byly opravdu k dispozici. Praktické překvapení na pokoji-lednici jsme využili rádi. Snídaně solidní, ale chybělo nám ovoce. S ostatní stravou není problém v sousední restauraci nebo na koupališti.

Skvělé (Jarmila H.)

Podhajská je větší vesnice, kde je dostatek penzionů a ubytování v různých cenových relacích. V některých případech je to až 1 km cesty od lázeňského areálu. Samotný lázeňský areál je dobře obstarán různými druhy restaurací, stánků s občerstvením a prodejních stánků. Trochu problematické je množství návštěvníků, kde na relativně malém prostoru je několik bazénů s různě teplou termální vodou. Problém nastává, že skupinky lidí se nepřesouvají z jednoho bazénu do druhého a vydrží třeba celé dopoledne na jednom místě, což značně ztěžuje situaci těm, kteří se tam nemohou dostat. Termální bazény jsou různě teplé. U nejteplejšího bazén je voda u výtoku přímo horká, takže je potřeba si tam dát velký pozor, pokud jste citlivý na horkou vodu. Dále jsou tam velké plavecké bazény, které jsou volnější a můžete si skutečně dobře zaplavat. Za poplatek můžete navštívit aquapark, který není tak zaplněn a je tam příjemně. Výborné to mají ti, kteří přímo v areálu koupaliště mají ubytování. Celkový dojem: pokud tam neni přeplněno, tak je to prima, ale jinak je potřeba se připravit na to, že v sezóně je tam skutečně hodně lidí a každý si chce vyzkoušet teplé bazény.

Vynikající (Monika R.)

Pobyt byl super...krásné místo i prostředí, majitelé vstřícní... všude čisto a voňavé pokoje