• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Ubytování v malebném prostředí blízko termálů

Penzion Royal se nachází v Podhájské v části Belek pouhých 15 minut chůze od známých termálních lázní Podhájska. Rodinný penzion disponuje útulně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV a minibarem. Za příplatek jsou zde k dispozici i apartmány.

V penzionu dále najdete posezení u krbu, venkovní altánek a terasu. Z terasy se můžete kochat výhledem na Pohronskou pahorkatinu, na jejímž úpatí penzion stojí.

Každý den můžete strávit čas také ve fitness, na tenisovém kurtu nebo si zahrát stolní tenis.


Zákazníci Travelkingu si pochvalují chutné snídaně, hezké a čisté ubytování a velmi ochotný a vstřícný přístup personálu.


Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marie ?.)

Vše bylo v pořádku. Odpovídalo to popisu.

Skvělé (Stanislav S.)

Ubytování v penzionu bylo velmi pěkné, čisté a vše odpovídalo voucheru. Trochu jsme byli zklamáni z přeplněnosti termálních lázní v obci Podhájská. Očekávali jsme, že mimo prázdniny již nebude areál tak přeplněn návštěvníky.

Skvělé (Zuzana K.)

Hotel aj izba boli pekné, čisté, majiteľ penziónu a rovnako aj pani, ktorá pripravovala raňajky boli veľmi milí, raňajky boli chutné, výber dostačujúci. Za jediné mínus považujem chýbajúcu klimatizáciu, v izbe bolo cez deň aj v noci naozaj na nevydržanie.