• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Ubytování v malebném prostředí blízko termálů

Penzion Royal se nachází v Podhájské v části Belek pouhých 15 minut chůze od známých termálních lázní Podhájska. Rodinný penzion disponuje útulně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV a minibarem. Za příplatek jsou zde k dispozici i apartmány.

V penzionu dále najdete posezení u krbu, venkovní altánek a terasu. Z terasy se můžete kochat výhledem na Pohronskou pahorkatinu, na jejímž úpatí penzion stojí.

Každý den můžete strávit čas také ve fitness, na tenisovém kurtu nebo si zahrát stolní tenis.


Zákazníci Travelkingu si pochvalují chutné snídaně, hezké a čisté ubytování a velmi ochotný a vstřícný přístup personálu.


Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marie ?.)

Vše bylo v pořádku. Odpovídalo to popisu.

Skvělé (Stanislav S.)

Ubytování v penzionu bylo velmi pěkné, čisté a vše odpovídalo voucheru. Trochu jsme byli zklamáni z přeplněnosti termálních lázní v obci Podhájská. Očekávali jsme, že mimo prázdniny již nebude areál tak přeplněn návštěvníky.

Vynikající (katarina T.)

Prostredie hotela bolo krásne, udržiavané, tak aj tenisové ihrisko pri hoteli kde sme si mohli zahrať tenis. Hotel čistý, pekný, každá izba mala pekný balkón. S manželom sme sa zhodli, že jediná vec ktorá vo vybavení hotela chýbala bol bazén - keby tam bol ani by nás to neťahalo do termálov. Raňajky v poriadku, aj keď mne osobne na nich chýbalo teplé mlieko a granko :). Termál cca 10 minút chôdze, obchod a reštaurácia boli hneď vedľa hotelu, takže umiestenie hotela super. Na izbe mi chýbala rýchlovarná kanvica so šálkami. Celkové hodnotenie - super.