Relaxujte v oblíbené lokalitě termálních lázní - ubytování v Podhájské v novém penzionu Royal pro dva se snídaní a balíčkem sportovních a zábavních aktivit. Penzion leží 15 minut chůze od lázní.

Nový penzion Royal v malebném prostředí Podhájské


Penzion Royal se nachází v Podhájské, v části Belek, asi 15 minut chůze ke známým termálním lázním. Nově postavený penzion disponuje stylově zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, TV a minibarem. Za příplatek jsou zde k dispozici i apartmány. Penzionu stojí v nádherném prostředí upravené zahrady. Interiéry jsou všechny sladěny do teplých tónů a vybaveny dřevěným nábytkem.

V penzionu dále najdete posezení u krbu i venkovní altánek. Hodinu každý den pobytu můžete strávit ve fitness, na tenisovém kurtu nebo si zahrát stolní tenis. Z letní terasy se můžete kochat výhledem na Pohronskou pahorkatinu, na jejímž úpatí penzion stojí. Jen 100 metrů od penzionu navíc máte možnost posezení a večeře v letní zahradě.Relaxace u slovenského "Mrtvého moře"


Není lepšího místa k oddychu než u slovenského "Mrtvého moře". V Podhájské totiž na jednom místě najdete:

  • Termální lázně Podhájská a koupaliště s novými tobogány
  • Stylové římské koupele s termální vodou o teplotě od 33 do 38° C
  • Wellness centrum Aquamarín s množstvím vodních atrakcí (vířivky, trysky, fontánky, venkovní i vnitřní bazény a bohaté wellness)

Areál lázní Podhájská se rozprostírá na 12 ha. Zdejší voda je světovým unikátem s blahodárnými účinky na celý organismus a srovnatelná s vodou z Mrtvého moře. Unikátní  složení vody pozitivně působí na kožní onemocnění, choroby dýchacích cest, bolesti kloubů a zad a pobyt zde pomohl tisícům návštěvníkům.

V okolí je také dostatek možností procházek či cyklo výletů. Atmosféra Podhájské Vás nadchne klidným prostředím obklopeným krásnou přírodou a nespočet možností relaxace a aktivit.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladislav K.)

Plná spokojenost s pobytem. Ubytování a snídaně v pořádku. Doporučuji opravit vzdálenost od penzionu Royal k termalům na 1 kilometr. Všude je uváděno 600 metrů, což není pravda (ověřeno tachometrem).

Vynikající (Jaroslav B.)

Prostředí hotelu bylo výborné, pobyt odpovídal popisu, personál byl vstřícný a ochotný. Strava dobrá, chutná, v dostatečném množství.

Vynikající (Lubomír B.)

S pobytem v penzionu ROYAL jsme byli velmi spokojeni, jídlo dobré, personál příjemný. Můžem doporučit.

Vynikající (Robert U.)

Vynikající prostředí, obsluha, čistota. Snídaně bohaté, chutné. Vyrovná se úrovni v Rakousku kam často jezdím.

Vynikající (Juraj M.)

Hezký penzion s hezky upraveným okolím, milý a ochotný personál, bohatá snídaně. Pobyt se nám líbil, byli jsme naprosto spokojeni.

Vynikající (Hana N.)

Pobyt splnil naše očekávání, vše co bylo slíbeno bylo i dodrženo, popis ubytování odpovídal skutečnosti, s majitelem penzionu byla rychlá domluva. Byli jsme opravdu spokojeni.

Skvělé (Věra K.)

Odpovídalo vše, jak bylo napsáno. Velká spokojenost i se snídaní. Ubytování moc hezké.

Vynikající (Stanislav F.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni, dokonce předčil naše očekávání. Zvláště oceňujeme přístup pana ing. Igora Poláka.

Skvělé (Jiří P.)

Splnění očekávání. Pobyt odpovídal plné prezentaci. Obsluha perfektní,jen snídaně byla po celou dobu stejného výběru. Chtělo by to měnit nabídku.

Vynikající (Alena P.)

S pobytom aj ubytovanim sme boli velmi spokojní, krasny penzion v krasnom prostredi, urcite sa tam radi vratime.