Odpočinkový pobyt všechny věkové kategorie v hotelu Regia*** jen kousek od slavného Bojnického zámku, ZOO a oblíbených termálních lázní. Polopenze, možnost wellness a platnost až do konce listopadu.

Hotel Regia s výhledem na úchvatné panorama Bojnického zámku

Hotel Regia*** najdete v příjemném a klidném prostředí historického, lázeňského městečka Bojnice. Hotel patří mezi nejznámější a největší hotely v okolí. Je situován v parku nedaleko zámku a poskytuje vedle komfortního ubytování také skvělý servis a kvalitní kuchyni. Hotel se hodí pro všechny věkové kategorie a také pro rodiny s dětmi - najdete zde dětský koutek i hřiště.

Světově proslulé Bojnice - zámek, ZOO, lázně a další atrakce


Bojnice jsou oblíbeným, celoročním cílem návštěvníků - nabízejí totiž vedle přátelské atmosféry lázeňského města také bohaté kulturní a sportovní vyžití. Při návštěvě Bojnic rozhodně nevynechejte:

  • populární Bojnický zámek, který můžete znát z pohádky Šíleně smutná princezna (580 m)
  • nejstarší a nejrozlehlejší ZOO na Slovensku (580 m)
  • léčebné termální lázně (Kúpele Bojnice - 250 m, koupaliště Čajka - 270 m, koupaliště Vodní svět - 400 m, plážové koupaliště - 680 m a nespočet dalších vodních atrakcí v okruhu do 2 km)
  • Prepoštská jeskyně a Muzeum pravěku (470 m)
  • Bojnické muzeum (570 m)
  • Hornonitranský banský skanzen Sebedražie (8 km)

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ferdinand ?.)

Boli sme aj s malym dietatom, isiel by som znovu, na hoteli klud, ranajky a vecere v poriadku, k baru rovnako nemam vyhrady, personal prijemny.

Skvělé (Helena L.)

Personál byl milý, pouze zdržení při příjezdu, vše vyplňuje recepční ručně. Chybí PC.

Skvělé (Ladislav P.)

Ubytování a strava byla na vysoké úrovni a byli jsme spokojení. Rovněž obsluhující personál byl kvalitní - bez připomínek. Jen nám vadilo, že nebyl k balíčku 4 denního pobytu zahrnut wellnes - alespoň 1x koupání v termálním bazénu /třeba i venkovním/ a 1x výřivka.

Skvělé (Jarmila O.)

Hotelove sluzby boli vyborne, vcetne procedur, horsie to bolo v kupeloch, pracovnici boli niekedy az neprijemni. Chybali nam tiet organizovanie vyletov, najma pri zlom pocasi, ked sme nemohli robit turistiku.

Skvělé (Radmi ?.)

Hotel se nachází v blízkosti centra i lázní. Pokoj čistý, snídaně kvalitní. Večeře výběr z pěti druhů jídla. Celkové hodnocení spokojenost.

Vynikající (Leona H.)

Perfektní pobyt pro nenáročné klienty na ubytování /starší zařízení hotelu/, krásné prostředí, neuvěřitelný klid, personál i služby perfektní.

Vynikající (vladimir O.)

Vše bylo naprosto v pořádku, ubytování, strava na jedničku, personál a majitelka Hotelu Weiss velice erudovaná osoba.

Vynikající (Jarmila S.)

Pobyt odpovídal popisu a kladně jsem hodnotila přístup personálu hotelu. V okolí hotelu se nachází zámek Bojnice, jehož návštěvu vřele doporučuji, taktéž návštěvu celého komplexu lázní, které se nacházejí v blízkosti hotelu.

Skvělé (František D.)

Hotel je staršieho typu ale má blízku polohu ku kúpeľom. Strava by mohla byť aj lepšia čo sa týka večere k raňajkám nemáme výhrady.

Skvělé (Miroslav S.)

Je tam OK. Je to síce ešte "socialistický hotel".... nevymenené drevené okná, ale vyhovujúce....strava polopenzia v pohode, dosť veľký výber pri raňajkách formou švédskych stolov oproti iným "pobytovým" zariadeniam kroré sme navštívili po Slovensku, už sme tam boli 4x.