Odpočinkový pobyt všechny věkové kategorie v hotelu Regia*** jen kousek od slavného Bojnického zámku, ZOO a oblíbených termálních lázní. Polopenze, možnost wellness a platnost až do konce listopadu.

Hotel Regia s výhledem na úchvatné panorama Bojnického zámku

Hotel Regia*** najdete v příjemném a klidném prostředí historického, lázeňského městečka Bojnice. Hotel patří mezi nejznámější a největší hotely v okolí. Je situován v parku nedaleko zámku a poskytuje vedle komfortního ubytování také skvělý servis a kvalitní kuchyni. Hotel se hodí pro všechny věkové kategorie a také pro rodiny s dětmi - najdete zde dětský koutek i hřiště.

Světově proslulé Bojnice - zámek, ZOO, lázně a další atrakce


Bojnice jsou oblíbeným, celoročním cílem návštěvníků - nabízejí totiž vedle přátelské atmosféry lázeňského města také bohaté kulturní a sportovní vyžití. Při návštěvě Bojnic rozhodně nevynechejte:

  • populární Bojnický zámek, který můžete znát z pohádky Šíleně smutná princezna (580 m)
  • nejstarší a nejrozlehlejší ZOO na Slovensku (580 m)
  • léčebné termální lázně (Kúpele Bojnice - 250 m, koupaliště Čajka - 270 m, koupaliště Vodní svět - 400 m, plážové koupaliště - 680 m a nespočet dalších vodních atrakcí v okruhu do 2 km)
  • Prepoštská jeskyně a Muzeum pravěku (470 m)
  • Bojnické muzeum (570 m)
  • Hornonitranský banský skanzen Sebedražie (8 km)

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zuzana B.)

Hotel zodpovedal popisu, boli sme na opakovanom pobyte, takže sme so službami boli spokojní.

Vynikající (Alžbeta P.)

Prostredie hotela príjemné, vybavenie jednoduché, primerané cene, čisté. Výborné podmienky pre deti - hrací kútik ako v hale, tak aj vo vonkajších priestoroch. Raňajky pestré, večere jednoduchšie ale chutné. Personál príjemný, ústretový. Veľa možností na výlety, kúpalisko super - možnosť opustenia areálu a návrat, "bojnická vyhliadka v korunách stromov" zaujímavá, sprevádzaná šokom z neavizovaného zvýšenia cien z 6 na 8€ , trošku nenásytne pôsobí fakt, že nie je žiadna zľava pre držiteľov ZŤP a seniorov, v Bachledovej doline sú empatickejší, pri väčšom rozsahu ponuky.

Skvělé (Helena P.)

Myslim, že bolo celkom dobre. Len raz som si musela stazovat, lebo kuchar asi nepremyslal a presolil jedlo. Mali sme so sebou dievcatko, ktore bolo tiez sklamane, ze jej jedlo nechutilo.

Skvělé (Jiří M.)

Prostředí hotelu příjemné, jednoduché, strava dobrá, personál příjemný, vše odpovídá ceně.

Skvělé (Hana R.)

Pobyt odpovídal popisu hotelu z dob minulých. Personál milý a ochotný. Dobrá dostupnost na zámek, do ZOO, do města.

Skvělé (Mária L.)

Hotel bol celkom dobrý, zodpovedal popisu. Mali sme kupóny pre 8 ľudí, z toho jeden ochorel a nemohol sa zúčastniť, tak nás trocha mrzelo, že nám nechceli peniaze vrátiť. Navrhli nám iba, že si môžme brať jeho jedlo. Viem, že kupón bol pre dve osoby, ale keď niekto ochorie, zaplatiť musí, aj keď na pobyte nebol. Toto nie je veľmi doriešené. Nevýhodou bolo, že wellness sme si nemohli naplánovať sami, ale termín nám dali v hoteli. A keďže v daný termín bol hotel dosť obsadený, dali nás na jednu hodinu všetkých sedem. Chceli sme ísť do welnessu na dvakrát, ale hotel mal welness v prevádzke iba jeden deň z troch pobytových a aj to len v určené hodiny. Takže sme nemohli ísť ani na dvakrát, ani v iný deň.

Skvělé (anna H.)

No bolo dobre, spokojnosť. Už na recepcii nás milo privítala recepčná a ubytovala skor, čo sme veľmi ocenili a mohli sa ísť kúpať. Strava tiež dobrá, bolo fajn.

Skvělé (Radmi ?.)

Hotel se nachází v blízkosti centra i lázní. Pokoj čistý, snídaně kvalitní. Večeře výběr z pěti druhů jídla. Celkové hodnocení spokojenost.

Skvělé (Ján ?.)

Služby boli vzhľadom na cenovú nenáročnosť na dobrej úrovni a všetko, čo bolo uvedené v kupóne sme dostali.

Skvělé (Jiří F.)

Návštěva Bojnice zámku a okolí bylo pro nás něco úžasného. Hotel Regia odpovídá tříhvězdičkovému hotelu spíše v Řecku. Budova staršího typu, personál funguje také dost ve způsobu organizace před listopadem. Naopak vstřícnost pracovnic recepce při zajišťování rezervace pobytu mailem byla na vysoké úrovni.