Dovolená v rakouských Alpách pro dva i celou rodinu v blízkosti různých atrakcí. V ceně je kromě ubytování v Hotelu Tauplitzerhof *** také polopenze, vstup do sauny a páry i další lákadla jako je slevová karta Salzkammergut Sommer-Card či welcome drink.

O ubytování

Pobyt v Hotelu Tauplitzerhof *** je ideální pro všechny milovníky odpočinku uprostřed krásné přírody rakouských Alp. V létě se túrami či cyklotúrami dostanete například k vodopádu, k jezerům Spechtensee, Grundlsee nebo třeba na horu Gindlhorn s vyhlídkami. V zimě využijte kilometry běžkařských tras nebo sjezdovek v blízkých lyžařských střediscích - nejbližší, Ski Amadé, se nachází pouhých 250 m od hotelu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlných pokojích se satelitní televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou s WC a sprchou. Ze všech pokojů se vám naskytne výhled na Grimming a další okolní hory.

Na čem si pochutnáte?

Bohatou polopenzi si vychutnáte v hotelové restauraci, kdy snídaně se servíruje formou bufetu se vším, na co byste jen mohli takhle po ránu dostat chuť. V zimním období se večeře servírují třemi chody. V restauraci je také možnost výběru pokrmů formou á la carte, kdy budete mít na výběr z lokálních a mezinárodních specialit, v zimě také pizzu.

Kde budete relaxovat?

V hotelu je k dispozici pro váš relax finská i parní sauna.

Něco navíc

Nudit se zde rozhodně nebudete, v hotelu je k dispozici také herna s kulečníkem a stolním fotbálkem.

Hotel Tauplitzerhof ***

Tauplitz 66 , Tauplitz
Rakousko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
08:00 - 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od jezera
22 km
Zastávka
0,1 km
Sjezdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Solná komora Tip na výlet

Oblast Solné komory (německy Salzkammergut) patří díky svým průzračným jezerům, kouzelným městečkům a alpským vrcholům na jejich pozadí k nejnavštěvovanějším částem Rakouska. Svůj název oblast získala podle soli, která se zde těžila již v keltských dobách a vyvážela se do všech koutů Evropy. Solné doly můžete navštívit například v okolí městečka Hallstatt, které si vysloužilo zápis mezi památky UNESCO. Návštěvu dolů spojte také s prohlídkou města a stejnojmenného jezera, které ročně okouzlí tisíce turistů. Milovníci cykloturistiky by oblast Solné komory měli poznat také po oblíbené trase Salzkammergut Radweg, která měří 352 km. Výchozím bodem trasy je Salzburg, odkud trasa směřuje k četným jezerům v oblasti - Wolfgangsee, Attersee, Mondsee nebo Traunsee. Všechny zmiňované jsou v letních měsících ideální pro koupání i vodní sporty.

Více informací
Tauplitz
Jezero a město Hallstatt
Solný důl Hallstatt