Nejkrásnější místa rakouské metropole nyní můžete snadno poznat - pobyt pro dva v designovém HB1 hotelu kousek od Schönbrunnu s bohatými snídaněmi podávanými ve střešním baru s výhledem do schönbrunnských zahrad.

Krásné ubytování jen kousek od Schönbrunnu

Vídeň je snadno dostupná metropole, která nabízí nespočet zajímavostí od kulturních až po ty historické. K tomu navíc nechybí ani příjemná atmosféra, parky plné zeleně a romantické kavárny s typickou kávou "kleiner Schwarzer" a sachr dortem.

U hotelu se nachází zastávka tramvaje, ze které přestoupíte na metro U3 a za 15 minut jste v centru města. K zámku Schönbrunn je to asi 10 minut pěšky

Město můžete výborně poznat s ubytováním v moderním HB1 Hotelu Schönbrunn, jehož pokoje jsou stylově zařízeny, v koupelně najdete zážitkovou sprchu a nebude chybět ani LCD TV. Součástí hotelu je střešní bar s úžasným výhledem na zámek - zde se také podávají bohaté snídaně.

Na snídani si opravdu pochutnáte. Těšit se můžete na croissanty, uzeniny, sýry, čerstvé ovoce, čerstvě vylisovanou šťávu pomerančů a různé druhy kvalitní kávy jako je espresso, latte macchiato a samozřejmě i Wiener Melange.

Vídeň nadchne milovníky kultury i památek

Vídeň rozhodně patří k místům, kde se nudit nebudete. Prohlídku města začněte u Stephansplatzu s dominantou katedrály, projděte kolem Albertiny a Kohlmarkt až k Hofburgu, sídlu císařů. Dále nevynechejte Michaelerplatz s krásnými kostely a projděte se kolem Rathausu a Parlamentu. Než se vydáte dál, odpočinout si můžete ve Volksgarten nebo v jedné z mnoha kaváren.

Prohlídku pokračujte kolem Museumquartier na Mariahilfer Strasse, navštivte největší vídeňský kostel Karlskirche, kde můžete vystoupat až do výšky 70 metrů. Za návštěvu také zábavní park Prater, letní sídlo Schönbrunn či architektonicky zajímavý Hundertwasserhaus.

TIP: večer můžete zajít do Opery, Volkstheater nebo Burgstheter, kde před začátkem představení můžete koupit lístky jen za pár eur. Pokud navštívíte město s dětmi, může vás zaujmou Haus des Meeres - 11 poschodí akvárií a tropické fauny a flóry.

HB1 Design & Budget Hotel

Linzer Straße 6-8 , Vienna
Rakousko

+43(0)1/7866200

wien@hb1.at

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná