Ve Ferienhotelu Alber *** ve Vysokých Taurách vás čeká rozšířená polopenze a neomezený vstup do wellness s vířivkou a saunami. Navíc si pořádně zalyžujete v nedalekém ski areálu a na vycházku vám v hotelu půjčí sněžnice. Děti se zabaví s animátory.

Odpočinek v hotelu v národním parku

Ferienhotel Alber *** je rodinný hotel v srdci národního parku Vysoké Taury v rakouských Korutanech. Pokoje jsou útulně zařízené, najdete na nich kromě nábytku také kabelovou TV, rádio, telefon, trezor a koupelnu s WC a sprchou nebo vanou. Některé pokoje mají také balkón.

Těšit se můžete na špičkovou regionální kuchyni. Snídaně se podávají formou bufetu a večer se těště na čtyřchodové menu složené z předkrmu, hlavního chodu, dezertu a salátového bufetu.

Hotel disponuje wellness zařízením, kde načerpáte novou energii. Najdete zde saunu, parní lázeň i vířivku. V nabídce jsou dále různé masáže a kosmetické služby. Sportovci uvítají fitness a stolní tenis, pro děti je tu dětský klub a klidnější povahy prozkoumají hotelovou knihovnu.

Lyžování ve Vysokých Taurách

Hotel má mimojiné vynikající polohu jako výchozí bod pro lyžování ve Vysokých Taur. Jen 10 minut jízdy od něj se nachází Lyžařské středisko Ankogel a ti zkušení z vás si nedaleko zalyžují také na ledovci.

V zimě vám navíc na hotelu půjčí sněžnice a hole a můžete se i ve sněhu vydat po 150 km turistických stezek různých úrovní.

Tipy na výlet

Lyžařské středisko Ankogel

Ankogel je ideální rodinné lyžařské středisko v Horních Korutanech. Můžete se spolehnout na kvalitní sníh a atraktivní lyžařský terén. Lanový vlek vás vyveze do lázeňského města Mallnitz ve výšce 1 287 m a dále na horskou stanici ve 2 636 m. K dispozici je tu 12,8 km sjezdovek, kde máte skvělou možnost procvičit dlouhé carvingové oblouky.

Ledovec Mölltal

Lyžařská oblast ledovce Mölltal leží v národním parku Vysoké Taury ve východních Korutanech. Na jeden skipas si tu užijete 140 km tratí jak na ledovci, tak i v přilehlých střediscích Ankogel a Heiligenblut. Sjezdovky na ledovci jsou dostatečně široké, vhodné pro carving i snowboarding. Zájmu lyžařů se toto místo těší zejména pro jarní lyžování, kdy jsou tu i za krásného slunečného počasí kvalitní sněhové podmínky.

Ski Grossglockner/Heiligenblut

Lyžařský areál na známé rakouské hoře Grossglockner zahrnuje 55 km sjezdovek, z nichž většina je střední obtížnosti. Setkáte se tu s moderními kabinkovými i sedačkovými lanovkami, freeride arénou pro odvážlivce a 10 chatami a restauracemi, kde si odpočinete a posilníte se před dalším dobrodružstvím. V zařízeních areálu je zřízeno bezplatné WiFi připojení.

Ferienhotel Alber ***

Arnoldstraße 26, Mallnitz
Rakousko

+43(4784)525

info@ferienhotel-alber.at

Check in
od 15:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 5 €/den
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno