Unikátní dovolená v úchvatné přírodě Vysokých Taur (rakouské Alpy), v horském hotelu Evianquelle Bad přímo u léčivého pramene Evianquelle. V ceně polopenze a uvítací balíček s ovocem a lahví místního vína. Děti do 15-ti let navíc zdarma.

Exkluzivní dovolená u léčivého pramene v srdci rakouských Alp**
**

Hotel Evianquelle najdete v nádherném prostředí Národního parku Vysoké Taury, na začátku údolí Gastein a na úpatí hor Radhausberg a Zittrauertisches (2 462 m.n.m.). Malebná vesnička Böckstein byla dříve hornickým městem, dnes je jedním z nejoblíbenějších cílů ve Vysokých Taurách. Nadchne Vás zde atmosféra, která k Alpám neodmyslitelně patří - tichá příroda, klid, husté lesy a čistý vzduch.

Stylový, horský hotel Vám nabízí ubytování v pěkně zařízených pokojích Standard, které jsou vybaveny King size postelí, vlastním sociálním zařízením s fénem, posezením, sejfem, TV a telefonem. Nechybí ani balkón s okouzlujícím výhledem do hor.

Přímo u hotelu se nachází minerální pramen Evianquelle s léčivými účinky na žaludek a ledviny. Pramen byl objeven v roce 1908 a své jméno nese díky podobnosti se známým ženevským pramenem Evian. U hotelu je také rybník plný pstruhů, které můžete lovit a následně si je ugrilovat. Přípravou pstruhů je ostatně vyhlášená i zdejší restaurace.

Údolí Gastein  - ideální pro aktivní dovolenou

Národní park Vysoké Taury poskytujte nespočet možností v malebné přírodě pro dvojice, rodiny i seniory. Milovníci turistiky a cyklistiky jistě ocení více než 350 km tras vedoucích skrz naskrz zelenajícími se údolími. Gastein je také výhlášené místo lázeňství a vyhledávaný je také golfisty. V létě můžete relaxovat u místního jezera s alpskou vodou.

Ve Vysokých Taurách najdete jeden z přírodních divů Evropy - Krimmelské vodopády - které ve třech kaskádách padají do hloubky před 380 m. Národní park je také plný křišťálových jezer a hřebenových túr s panoramatickými výhledy.

NÁŠ TIP: na podzim se v Gasteinu koná vyhlášený Festival sklizně, kde potkáte Rakušany v typických krojích ("trachtech"), ochutnáte to nejlepší jídlo a pití ze zdejšího kraje a děti se vyžijí při bohatém zábavním programu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana H.)

Byli jsme neuvěřitelně mile překvapeni, jak skvělý pobyt byl! Hotel Evianquelle je úžasný! Nádherná lokalita na klidném místě v údolíčku, přímo za hotelem teče horský potůček a hotel má také vlastní 2 jezírka se pstruhy. Zdarma ski bus, funkční WiFi zdarma. Pokoje jsou hezké, odpovídající 3* standardu. Z našeho pokoje jsme měli krásný výhled do údolí a na jezírka. Co ale posouvá úroveň tohoto hotelu úplně na jiný level, je jeho personál. Největší díky a uznání patří Beátě, která 7 dní v týdnu od rána do večera sedí na recepci a k tomu se stará o všechny rezervace. I přes její vytížení, kdykoli jsme šli kolem ní, zeptala se jak se máme, zda nám něco nechybí. Jednou pro nás extra otevřela saunu mimo standardní otevírací dobu, když šla do města, zajela se mi do lékárny optat na léky, protože jsem měla nějaké zdravotní problémy. V den příjezdu pro nás na pokoj nechala poslat studenou mísu k večeři, protože jsme přijeli až po skončení večeří. Za každých okolností byla velmi milá. Také pracovníci v restauraci byli skvělí. Od prvního dne si nás pamatovali a vždy obsluhovali s úsměvem, ochotní splnit každé naše prosby. Obsluha byla rychlá, nikdy jsme zbytečně na nic nečekali, i když byla plná restaurace hostů. Jídlo bylo absolutně výborné! Snídaně bohaté, s velkým výběrem vajec na různé způsoby či opečenou slaninou. K večeři se vybírá ze 2 hlavních jídel (vždy ráno na snídani si napíšete jídla na večeři). Večeře sestávala ze salátového bufetu, polévky, hlavního jídla a dezertu. Vše, co jsme za týdenní pobyt dostali, bylo vynikající. Dezert byl vždy 1, nebylo na výběr. Několikrát se mi stalo, že dezert obsahoval surovinu, na kterou jsem alergická. Vždy pro mě extra připravili variantu dezertu, která alergeny neobsahovala! Ještě nikdy jsem nezažila takový osobní přístup a servis. Tento hotel vřele doporučuji, my se určitě chystáme vrátit, třeba na letní dovolenou!

Vynikající (Stanislav ?.)

S tímto pobytem jsme byli celkově velmi spokojeni. Ubytování je lepší na hotelové části. V sousední budově je to horší, ale nic hrozného. Dle vyjádření obsluhy i zde dojde k rekonstrukci. Jídlo - snídaně výborné a pestré, večeře - některé méně zvyklé jídla, ale dobré. Obsluha v pohodě. Prostředí nádherné - vedle hotýlku altánky k posezení. Počítejte, ale i v letním období se sychravým počasím. Výlety - údolí Sport gastein + nějaká okolní hora, Bad Gastein, Lanovka z Bad Gasteinu+visutá lávka na Stubnerkogel, Lichtenštajnská soutěska, Kaprun,

Vynikající (Bohumil A.)

Pobyt byl velmi příjemný ,personální ochotný ,kuchyně výborná, ubytování dobré, prostředí výborné,byli jsme velmi spokojeni.

Skvělé (Monika D.)

Prostředí krásné, personál vstřícný, večeře slabší (4 dny po sobě smažené polotovary). Celkově hodnocení v poměru k ceně výborné.

Skvělé (Ilona G.)

Ubytování bylo horší než jsme čekali ale jídlo bylo naopak výborné.Služby penzionu byli také horší.

Vynikající (Miroslava K.)

Pobyt odpovídal popisu. Prostorné, ale starší pokoje. Všude čisto a uklizeno. Snídaně a večeře velmi dobré a v dostatečném množství. Milý personál. Dostatek místa na parkování, vyhřívaná lyžárna. Blízko na všechny sjezdovky a do termálních lázní. Byli jsme zde již podruhé a doporučujeme. Jediný nedostatek byla příliš měkká matrace a slabší signál wifi.

Skvělé (Peter Urda U.)

Velmi pekne prostredie a mili personal. Vytka: na recepcii je vacsinou pani, ktora nehovori po anglicky.

Vynikající (Dana D.)

Pobyt odpovídal popisu v prezentaci. Velmi vstřícný a příjemný personál v hotelu, hotel čistý, výborné jídlo, bezplatný transport z hotelu k lyžařským areálům (cca 5 km) fungoval každý den dle požadavku klienta.

Vynikající (Vítězslav P.)

V tomto hotelu jsme byli velmi spokojeni. Na základě některých negativních hodnocení jsme měli trošku obavy při rozhodování o místě ubytování při lyžování v Bad Gasteinu, avšak všechny nabídnuté služby byly naprosto v souladu s našimi představami. Byli jsme mile překvapeni!

Vynikající (Martina P.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Hezké, klidné místo. Personál milý, ochotný. Snídaně formou bohatého bufetu, večeře servírované o třech chodech. Děti dostávají stejné porce jako dospělý. Pro děti herna a venku trampolína. Ideální místo pro pobyt s dětmi.