Vydejte se na bezstarostnou dovolenou do atraktivní oblasti, které se přezdívá zelené plíce Polska. Ubytujete se v hotelu Hampton by Hilton Białystok, ze kterého to budete mít blízko k nádherným památkám v Bělostoku i přírodním krásám v okolí. Ráno si pochutnáte na výtečné snídani podávané formou bufetu.

O ubytování

Stylový hotel Hampton By Hilton Bialystok *** najdete v centru polského města Bělostok, které vás nadchne svou překrásnou architekturou, bohatou historií a svěží přírodou v okolí. Vypravte se za poznáním a užijte si dovolenou v atraktivní lokalitě.

Bělostok je největší město severovýchodního Polska a centrum regionu Podlesí. Pyšní se velkým množstvím památek, které budete mít díky výborné poloze hotelu jako na dlani. Prohlédněte si malebné náměstí Rynek Kościuszki s fontánou (800 m), objevte palác Branických (1,1 km) s nádhernou barokní zahradou nebo unikátní Dom Koniuszego z roku 1771. Obdivujte množství zajímavých staveb z doby baroka nebo 19. a 20. století a užívejte si atmosféru v restauracích, kavárnách a barech, které najdete na každém rohu.

Pokud máte rádi přírodu, Bělostok si rozhodně zamilujete. Až vás unaví ruch velkoměsta, odpočiňte si v bezpočtu krásných parků. Uchvátí vás i okolí ubytování. Bělostok se nachází v oblasti známé jako zelené plíce Polska, která je asi ze třetiny pokrytá zelení. Příjemné klima, husté lesy a přírodní rezervace v blízkosti města činí tento region lákavým pro každého milovníka přírody.

V bezprostřední blízkosti objevíte přírodní rezervace Antoniuk (1,8 km) nebo Las Zwierzyniecký (2,7 km). Nedaleko můžete obdivovat nádhernou přírodu v Narviaňském národním parku (37 km), který je domovem vzácných druhů ptáků. Pokud toužíte poznat kousek divočiny, navštivte jeden z posledních evropských pralesů, Bělověžský prales (66 km), který je zapsán na seznam UNESCO.

Kde budete spát?

Hlavu složíte ve dvoulůžkovém pokoji Standard s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi. Pokoje jsou moderně zařízené a mají vlastní koupelnu se sprchou, fénem a toaletou. Součástí vybavení je šatní skříň, klimatizace, trezor, psací stůl, lednička a kabelová televize. K dispozici budete mít také sadu na přípravu kávy či čaje a bezplatné připojení k WiFi. Z oken se pokocháte výhledem na město a památky v blízkosti ubytování.

Na čem si pochutnáte?

Každý den na vás bude čekat královská snídaně, která se podává formou pestrého studeného i teplého bufetu. Na švédských stolech najdete müsli s jogurtem, čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu, vajíčka nebo uzeniny.

Ve zbytku dne si můžete pochutnat na amerických specialitách v hotelové restauraci, která je známá skvělým kulinářským uměním. Těšit se sem můžete nejen na výborné jídlo, ale také na příjemné posezení v designovém interiéru. Dopřejte si také sladký dezert s výtečnou kávou nebo si pobyt zpestřete osvěžujícím drinkem či sklenkou vína v hotelovém baru.

Něco navíc

Pokud patříte mezi aktivní sportovce, potěší vás parádní fitness centrum s posilujícími stroji a kardio zónou. Ze cviku tak nevyjdete ani na dovolené.

Hotel Hampton by Hilton Białystok ***

Hotel Hampton by Hilton Białystok ***

Wisławy Szymborskiej 2 , Białystok
Polsko

Provozuje společnost:
H&A Białystok Sp. z o.o. IČ: 200815115


85 777 00 00

reservation@hamptonbialystok.pl

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 100 Zł/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 50 Zł/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Fitness
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Bělostok

Bělostok Tip na výlet

Bělostok je největší město severovýchodního Polska a centrum regionu Podlesí. Okouzlí vás úchvatnou architekturou, nadche bohatou historií a zaujme přírodou v okolí. Město se nachází v oblasti, které se pro příjemné ovzduší a velké množství zeleně přezdívá “Zelené plíce polska”. V samotném městě najdete hned několik krásných parků a v jeho bezprostřední blízkosti přírodní rezervace, kam se můžete vydat za odpočinkem.

Návštěva Bělostoku potěší všechny milovníky historie. Nachází se zde totiž celá řada významných památek, jako honosný palác Branických, pravoslavný chrám sv. Mikuláše nebo katedrální komplex Nanebevzetí Panny Marie. Po prohlídce památek si dopřejte chvilku pohody v útulných kavárnách nebo si dejte něco na zub ve skvělých restauracích.

Co dalšího v Bělostoku a okolí navštívit?

  • Dom Koniuszego (Dům podkoního) z roku 1776
  • kostel sv. Rocha
  • náměstí Rynek Kościuszki s fontánou
  • stará radnice
  • Narviaňský národní park
  • Akcent Zoo
Více informací
Branicki Palace
Branicki Palace
Akcent ZOO
Akcent ZOO
Narwiański národní park
Narwiański národní park