Poznejte všechny krásy, která tato polská metropole nabízí. Objevování půjde o to snáz, když budete ubytováni v Hotelu Bogoria, který je přímo v historickém centru Krakova. Těšte se na pokoje v honosném stylu a snídaně formou bufetu. Dítě do 5 let má pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Bogoria se nachází v nádherné renesanční budově v samotném historickém srdci města Krakov. Hotel leží přesně na půli cesty mezi dvěma hlavními krakovskými památkami: hradem Wawel (500 m) a Hlavním náměstím (500 m) neboli Rynkem, na kterém v období Vánoc probíhají jedny z nejkrásnějších vánočních trhů v Evropě. Celé Staré město, které je památkou UNESCO, je možné obejít cca 3 km dlouhým okruhem přes romantický park Plenty. Navštívit dále můžete židovskou čtvrť Kaziměř (1 km) či zoologickou zahradu (7 km). Krakov je ideálním výchozím bodem pro návštěvu dalších dvou polských památek UNESCO: solných dolů Wieliczka a Bochnia (16 km) a koncentračního tábora Osvětim (65 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorném dvoulůžkovém pokoji o rozloze 35 m². V interiérech spojujících prvky historické budovy s moderním vybavením se budete cítit velmi příjemně. K naprostému pohodlí budete mít na pokoji k dispozici WiFi připojení, klimatizaci, televizi, žehlicí prkno a žehličku, trezor, rádio, telefon, pohovku, rychlovarnou konvici a minibar. Součástí je také vlastní koupelna, ve které najdete fén, kosmetickou sadu, župany a bačkory.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno pobytu si pochutnáte na snídani ve formě bufetu. Váš oblíbený nápoj vám připraví v cocktail baru.

Hotel Bogoria

ul. Senacka 6 , Kraków
Polsko

+48 12 397 79 71

info@bogoria-hotel.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 70 PLN/den
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 90 PLN/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
7 km

Tipy na výlet

Krakov Tip na výlet

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Co nevynechat při návštěvě Krakova?

  • hrad Wawel
  • Rynek Glówny neboli Hlavní náměstí s historickou tržnicí Sukiennice
  • solné doly Wieliczka
  • Za návštěvu stojí i Radniční věž, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, židovská čtvrť Kazimierz a Podzemí Rynku.

Nejenom děti potěší procházka po místní ZOO a návštěva Dračí jeskyně, která se nachází na kopci Wawel. Do Krakova zavítejte určitě i v předvánočním období, kdy se zde konají překrásné adventní trhy.

Více informací
Wawel
Aquapark Krakov
ZOO Krakov