Poznejte polský Krakov z Hotelu Imperial ***, který stojí přímo v jeho centru! Ke všem krásám to tak budete mít jen pár kroků. A Krakov rozhodně stojí za (nejednu) návštěvu. V hotelu si můžete kromě krásného výhledu z pokoje přímo na náměstí užít také snídaně formou bufetu.

O ubytování

O Krakově se mluví jako o jednom z těch polských měst, které byste pro jeho historii, gastronomii i nízké ceny měli v životě alespoň jednou navštívit. Z Hotelu Imperial *** bude poznávání jeho krás o něco snazší, stojí totiž přímo u hlavního náměstí, v polštině Rynku Glównego. Kromě dechberoucího okolí hlavního náměstí stojí za to také Židovská čtvrť cca 20 minut chůze. K Barbakanu se projdete 10 minut, ke královskému zámku Wavel 11 minut a třeba k Schindlerově fabrice 34 minut.

Kde budete spát?

Hotel nabízí 33 plně vybavených pokojů, kdy v každém jednom z nich si budete moci užít plochou LCD TV, klimatizaci, WiFi připojení, set na přípravu kávy a čaje, minibar a koupelnu se sprchou či vanou, fénem a župany.

Na čem si pochutnáte?

Snídaně formou bohatého bufetu se všemožnými potravinami a studenými i teplými pokrmy pro vás budou přichystány denně. Existuje zde také možnost si nechat přinést snídani až do pokoje. Od 12:00 do 23:00 hodin zde funguje také restaurace s nabídkou zejména mezinárodních pokrmů.

Krakov Tip na výlet

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Co nevynechat při návštěvě Krakova?

  • hrad Wawel
  • Rynek Glówny neboli Hlavní náměstí s historickou tržnicí Sukiennice
  • solné doly Wieliczka
  • Za návštěvu stojí i Radniční věž, Kostel Nanebevzetí Panny Marie, židovská čtvrť Kazimierz a Podzemí Rynku.

Nejenom děti potěší procházka po místní ZOO a návštěva Dračí jeskyně, která se nachází na kopci Wawel. Do Krakova zavítejte určitě i v předvánočním období, kdy se zde konají překrásné adventní trhy.

Více informací

Hotel Imperial ***

Rynek 26/ Wiślna 2 , Kraków
Polsko

+48 12 422 40 52

recepcja@imperial-hotel.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 50 zł/den
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 50 zł/noc nebo 80 zł/noc (dle dostupnosti parkoviště)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,3 km
Aquapark
5,6 km

Tipy na výlet