Luxusní ubytování v lázeňském městě

Centrum pro zdraví a odpočinek Nowy Zdroj se nachází v poklidném lázeňském městě Polanica-Zdrój a poskytuje luxusní ubytování a prostředí k relaxaci. Pokoje jsou laděné do teplých optimistických barev a vybavené koupelnou se sprchovým koutem a fénem na vlasy, TV LED, telefonem a WiFi. K dispozici je vždy balkón nebo terasa.


Na portálu Booking.com získalo centrum skvělé hodnocení 8,4 z 10. Hosté jsou velmi spokojeni jak se službami hotelu a místním personálem, tak i s čistotou ubytování.


Posilníte se díky polopenzi formou bufetu v hotelové restauraci, kde dbají na ekologii a v nabídce mají i stravu pro vegetariány, vegany a lidi s bezlepkovou dietou. K jídlům máte i nápoje zdarma.

Wellness a léčebné procedury

Hotel má také vlastní wellness centrum. Čeká vás bazén, vířivka, sauna a fitness.

Zvolit můžete ale i balíček s procedurami a z dovolené se vrátíte jako znovuzrození. Je na vás, jestli se necháte zlákat perličkovou koupelí a rašelinovými zábaly, nebo si zajdete na magnetoterapii, lymfodrenáž nebo lokální kryoterapii.

Každá z procedur působí pozitivně na jinou oblast vašeho těla. Odborný personál vám s výběrem a průběhem procedur ochotně poradí.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (recepcja@nowyzdroj.pl, +48 74 306 7676). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • 8 nebo 10 procedur dle výběru u vybraných variant je celkový počet procedur. Na osobu se jedná o 4 či 5 procedur.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 8,9 let 23 €/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Dítě od 9 let 29 €/noc na přistýlce včetně polopenze.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Místní poplatek 4 PLN/osoba/noc (nutno hradit v hotovosti).

 • Parkování 2,5 €/noc.

 • Sváteční příplatek (9.6., 20.6., 11.11.) 10 €/pokoj/noc.

 • Sezónní příplatek (1.7. - 30.8.) 10 €/pokoj/noc.

 • Sváteční příplatek (1.11.) 5 €/pokoj/noc.

 • Sezónní příplatek (20.12. - 31.12.) 50 €/pokoj/noc.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček po předchozí domluvě a poplatek 17 €/den

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Danuše M.)

S pobyt jsme byli spokojeni, pokoj hezký, útulný, s balkónem, televizí se 4 českými programy. Jídlo velice chutné, velký výběr, stále doplňovali, milý personál. Jelikož jsme neměli moc hezké počasí, navštěvovali jsme posilovnu, která byla dobře vybavena, sauny - jedna nebyla v provozu, i bazén. Co bych vytkla: cedulky s připomínkami, které byly všude vylepeny, byly napsány polsky, německy a anglicky, česky ne, i když hostů z Česka je tam hodně. Doporučuji! Ve městě krásná kolonáda, malé obchůdky, všude stromy a pěkná příroda.

Skvělé (Lenka K.)

V hotelu jsme byli se službami spokojeni. Informace v brožurách a veškeré informace na hotelu jsou pouze uvedeny v Polštině, i když českých hostů tam bylo dost. Na křižovatkách bychom doporučovali doplnit informační směrovky k hotelu.

Vynikající (Miroslav M.)

Ubytování bylo velmi dobré, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu obsaženo. Večeře se podává velmi brzy 17 - 18:30 hod. což koliduje s provozem sauny která je otevřena jen od 18h do 21h. Večer se všude zavírá ve 22:00 h pro mladší není kam zajít.

Tipy na výlet

Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój

Lázeňské město láká k procházkám po klidném parku plném záhonů s květinami a krásnými fontánkami a k zastavením v romantických altáncích. Místní lázeňská architektura je inspirovaná německými domy a v parku nechybí ani obří šachy. Shodou okolností se právě zde od roku 1963 každoročně koná špičkový šachový turnaj. Ve městě vyvěrají léčebné prameny, kolem kterých byla vybudována léčebná střediska zaměřující se na srdeční, žaludeční a pohybová onemocnění.

Ladek-Zdrój

Ladek-Zdrój

Polské lázně Ladek-Zdrój mají bohatou 750 letou tradici a patří k nejstarším lázním v celé Evropě. Lázně se pyšní svými léčivými prameny, které obsahují radon. Najdete je v krásné oblasti Zlatých hor. Návštěvníci lázní si dopřávají koupele, které mají spoustu příznivých účinků na lidský organismus. Především jsou pak nápomocné při kornatění tepen či nedokrvení organismu.

Kudowa Zdrój

Kudowa Zdrój

Více než 650 let staré lázně Kudowa, které najdete na polské straně Kladského pomezí, patří mezi nejoblíbenější polské resorty. Navštivte toto město a pokochejte se krásnou lázeňskou architekturou, kolonádou, parky a pavilonem s léčivými prameny. Dále zde najdete také výborné restaurace, obchůdky a aquapark. Na další výlet se pak vydejte do kostnice Kaplica Czaszek nebo ptačí minozoo.