• Check in od 15:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček po předchozí domluvě a poplatek 17 €/den

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní ubytování v lázeňském městě

Centrum pro zdraví a odpočinek Nowy Zdroj se nachází v poklidném lázeňském městě Polanica-Zdrój a poskytuje luxusní ubytování a prostředí k relaxaci. Pokoje jsou laděné do teplých optimistických barev a vybavené koupelnou se sprchovým koutem a fénem na vlasy, TV LED, telefonem a WiFi. K dispozici je vždy balkón nebo terasa.


Na portálu Booking.com získalo centrum skvělé hodnocení 8,4 z 10. Hosté jsou velmi spokojeni jak se službami hotelu a místním personálem, tak i s čistotou ubytování.


Posilníte se díky polopenzi formou bufetu v hotelové restauraci, kde dbají na ekologii a v nabídce mají i stravu pro vegetariány, vegany a lidi s bezlepkovou dietou. K jídlům máte i nápoje zdarma.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vladislav B.)

Jde v podstatě o nový hotel, vše odpovídalo popisu v nabídce. Strava formou bufetu byla neuvěřitelná v sortimentu i kvalitě. Personál hotelu by mohl lépe rozumět česky, jinak vstřícný, perfektní. Přímo v Polanici jsou 3 velmi krásné parky, momentálně v květu. Jinak cca 13 km je co vidět v staré části Klodska.

Vynikající (Jakub L.)

Pobyt byl báječný, vše splnilo naše očekávání. Milý personál.

Vynikající (Eva M.)

Hotel krásný, čistý. Výborná strava, příjemný personál. Krásné prostředí. Služby bez problémů, bazén i sauny odpovídají nabídce. Odpočinuli jsme si a jistě se vrátíme. Výlet jsme si udělali do blízkého Kladska. Doporučuji.