Prozkoumejte úchvatné památky Krakova, blíž už se k nim nedostanete. Ubytování v Pergamin Royal Apartments je nejen luxusní, ale také praktické, na hlavní náměstí je to pár kroků. Navíc si vychutnáte snídaně a dítě do 6 let má ubytování zdarma.

O ubytování

Pergamin Royal Apartments se pyšní jedinečnou polohou v centru Krakova, jehož historické jádro je památkou UNESCO. Hlavní náměstí s radniční věží a kamennou tržnicí Sukiennice je vzdáleno doslova pár kroků. Příjemnou procházkou parkem Planty dojdete až k největší krakovské dominantě: zámku Wawel (1 km) i do nádherné starobylé čtvrti Kaziměř (1,4 km). Střed města je plný historických uliček se zajímavými muzei, paláci, kostely, kavárnami a restauracemi. Najdete zde také několik skvělých čokoládoven či zoologickou zahradu (7 km). V prosinci se Hlavní náměstí promění v adventní městečko, kde se konají jedny z nejkrásnějších vánočních trhů celé Evropy. Krakov je skvělým výchozím bodem pro návštěvu dalších dvou polských památek UNESCO. Během svého pobytu nezapomeňte navštívit královské solné doly Wieliczka a Bochnia (16 km). Pro otrlejší povahy doporučujeme koncentrační tábor Osvětim (70 km).

Kde budete spát?

Těšte se na ubytování v prostorném a světlém dvoulůžkovém pokoji, ve kterém se budete cítit jako doma. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením, dokovací stanicí pro iPod, trezorem a vlastní koupelnou se sprchou, fénem a setem kosmetiky. K vašemu naprostému pohodlí nechybí ani psací stůl, skříň, lednice s minibarem, kávovar a rychlovarná konvice.

Na čem si pochutnáte?

Během pobytu si užijete snídani do postele, podává se totiž formou snídaňových košů na pokoj. Ideální chvíle na to vychutnat si výhled na historický Krakov a rozmyslet se, která místa navštívíte.

Pergamin Royal Apartments

ul. Grodzka 12 , Kraków
Polsko

+48 12 395 72 60

royal@premium-hotels.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 25 zł (150 Kč)/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Wawel Tip na výlet

Ozdobou historického Krakova je návrší Wawel na levém břehu řeky Visly. Najdete na něm renesanční Královský hrad s barokními prvky a katedrálu sv. Stanislava a Václava, která je nejen kulturní památkou, ale také významným polským posvátným místem. Spolu s krakovským centrem je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Krakov
Aquapark Krakov
ZOO Krakov