Excelentní ubytování a Krakov jako na dlani

Pergamin Old Town Apartments se nachází přímo v srdci Krakova na dosah hradu Wawel či hlavního náměstí. Památkami budete při svém pobytu doslova obklopeni, stačí vyjít z apartmánů a zabočit za pár rohů.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s TV, minibarem, telefonem, kávovarem, varnou konvicí a samozřejmě vlastní koupelnou se sprchou. Na pokoji si kromě praktického zařízení zamilujete také dekorace inspirované děly slavných polských malířů, jako jsou Joseph Mehoffer, Olga Boznanska a Stanislaw Wyspianski.


O kvalitě ubytování svědčí také spokojenost hostů. Na portále Booking.com od nich apartmány získaly hodnocení 8,8 z 10.


Hotel je mimojiné vybaven výtahem a úschovnou zavazadel, ubytovat se navíc můžete i se svým domácím mazlíčkem.

Dodatečné info

 • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (oldtown@premium-hotels.pl, +48 12 422 12 41). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.

 • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě do 5,9 let zdarma včetně lůžka a snídaně.

 • Dítě do 15,9 let 75 zł (450 Kč)/noc včetně lůžka a snídaně.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Parkování (placené v 10:00 - 20:00 hodin) 25 zł/den.

 • Sváteční příplatek (15.8.) 20 €/pokoj/noc.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 12:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 25 zł (150 Kč)/noc

 • Hotel není bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana ?.)

Hotel na velmi příznivém místě v blízkosti centra, ubytování velmi pěkné, čistota, luxusní rautové snídaně. Bonusem byla možnost uschování našich kol.

Skvělé (Ondrej K.)

Cisty hotel, recepcia 24/7, vsetko zodpovedalo cene. Ranajky prekvapivo rozmanite a vyborne!

Skvělé (Simona R.)

V hotelu se nám moc líbilo, bylo moc příjemné být ubytování přímo v centru v blízkosti památek a přitom úplně v klidu s okny do dvora. Velmi mile nás překvapily snídaně, které opravdu neměly chybu, bohaté a rozmanité, byli jsme moc spokojeni. Jediné co nebylo úplně vychytané bylo parkování, které bylo před hotelem a platilo se tam v automatu, který ovšem nebral karty pouze mince, takže každý den jsme rozměňovali papírovky na mince, aby bylo do automatu. Uvítali bychom pro hosty třeba parkovací kartu a cena by mohla být klidně připočítána k pobytu, bylo by to pohodlnější. Jinak Krakow super, krásné historické město.

Tipy na výlet

Krakov

Krakov

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Wawel

Wawel

Ozdobou historického Krakova je návrší Wawel na levém břehu řeky Visly. Najdete na něm renesanční Královský hrad s barokními prvky a katedrálu sv. Stanislava a Václava, která je nejen kulturní památkou, ale také významným polským posvátným místem. Spolu s krakovským centrem je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.

ZOO Krakov

ZOO Krakov

Přes 1500 zvířat 260 různých druhů, to je krakovská ZOO. Zahrada se nachází uprostřed lesa, můžete si tedy užít výlet na čerstvém vzduchu a zároveň se pokochat krásnými plazy, savci, rybami i ptáky. ZOO je otevřena celoročně každý den od 9:00 hodin do 18:00 hodin. Dospělé celodenní vstupné vyjde zhruba na 110 Kč (18 PLN).