Excelentní ubytování a Krakov jako na dlani

Pergamin Old Town Apartments se nachází přímo v srdci Krakova na dosah hradu Wawel či hlavního náměstí. Památkami budete při svém pobytu doslova obklopeni, stačí vyjít z apartmánů a zabočit za pár rohů.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s TV, minibarem, telefonem, kávovarem, varnou konvicí a samozřejmě vlastní koupelnou se sprchou. Na pokoji si kromě praktického zařízení zamilujete také dekorace inspirované děly slavných polských malířů, jako jsou Joseph Mehoffer, Olga Boznanska a Stanislaw Wyspianski.


O kvalitě ubytování svědčí také spokojenost hostů. Na portále Booking.com od nich apartmány získaly hodnocení 8,8 z 10.


Hotel je mimojiné vybaven výtahem a úschovnou zavazadel, ubytovat se navíc můžete i se svým domácím mazlíčkem.

Tipy na výlet

Krakov

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Wawel

Ozdobou historického Krakova je návrší Wawel na levém břehu řeky Visly. Najdete na něm renesanční Královský hrad s barokními prvky a katedrálu sv. Stanislava a Václava, která je nejen kulturní památkou, ale také významným polským posvátným místem. Spolu s krakovským centrem je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.

ZOO Krakov

Přes 1500 zvířat 260 různých druhů, to je krakovská ZOO. Zahrada se nachází uprostřed lesa, můžete si tedy užít výlet na čerstvém vzduchu a zároveň se pokochat krásnými plazy, savci, rybami i ptáky. ZOO je otevřena celoročně každý den od 9:00 hodin do 18:00 hodin. Dospělé celodenní vstupné vyjde zhruba na 110 Kč (18 PLN).

Pergamin Old Town Apartments

ul. Sw. Gertrudy 10, Kraków
Polsko

+48 12 422 12 41

oldtown@premium-hotels.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 25 zł (150 Kč)/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno
4,15/5
Celkem 13 hodnocení