Ubytování v obklopení zeleně

Hotel Polanica Resort & SPA *** se nachází ve městě Polanica-Zdrój v Dolním Slezsku, 700 metrů od minerálního pramene. Město má bohatou tradici a jeho pýchou je revitalizovaný park s kolonádou a spoustou fontánek.

Pokoje mají TV, telefon, miniledničku, WiFi a vlastní koupelnu s vanou či sprchou. V restauraci se potom podávají snídaně i večeře formou bufetu.

Zábava a oddych pro malé i velké

Hotel nabízí zmodernizovaný Vodní park, který zahrnuje velký krytý bazén s 25 m dlouhými plaveckými dráhami a mělčí rekreační částí. Dále tu najdete dětskou zónu, kde je velký bazén s atrakcemi pro nejmenší. Během pobytu můžete neomezeně využívat i vířivku a parní a finskou saunu v saunové zóně.

Děti určitě také potěší herna, kino a venkovní hřiště. Nadšenci sportu se mohou udržovat v kondici díky neomezenému vstupu do posilovny a slevě na bowling a sportovní halu.

Dodatečné info

 • Dítě do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.

 • Dítě od 3 let 160 zł/noc na pevném lůžku včetně polopenze. V ceně je zahrnut lepší pokoj (rodinný).

 • Místní poplatek 4 zł/osoba/noc.

 • Sváteční příplatek (19.4. - 22.4., 1.5. - 5.5.) 30 €/pokoj/den.

 • Sváteční příplatek (20.6. - 23.6.) 25 €/pokoj/den.

 • Sváteční příplatek (6.1.) 20 €/pokoj/deň.

 • Kupón není možné využít v termínu 14.1. - 24.2.

 • Pokud plánujete pobyt uskutečnit v termínech státních svátků dané země, informujte se o podmínkách uplatnění kupónu přímo v hotelu.

 • Ověřte si dostupnost vámi vybraného termínu telefonicky nebo e-mailem přímo u hotelu. Uvedené termíny v kalendáři jsou pouze orientační. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou podporu, která ráda dostupnost termínu ověří za vás.

 • Poté, co si koupíte kupón, pobyt co nejdříve u hotelu závazně zarezervujte. K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací. I s rezervací vám ochotně pomůže zákaznická podpora, stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín.

 • Kupony je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Check in od 15:00 hodin, chcek out do 11:00 hodin

 • Domáci mazlíček zakázán

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Zuzana B.)

Velký výběr chutné stravy, velký bazén, rozdělený na 3 části, dětská část 35°C, čisté prostorné pokoje, trezor, lednička. Alespoň 4*.

Vynikající (František F.)

Strava formou švédských stolů výborná, neustále doplňování, fitness výborné, jen trochu studenější voda v bazénu, obsluha při snídaních a večeřích příjemná, stále se usmívající, na podzim se vrátíme.

Vynikající (Jana K.)

Prostředí hotelu je velmi čisté, příjemné. Realita zcela odpovídala popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, navíc bez zbytečného papírování. V pondělí jsme pobyt vybrali, zaplatili, zamluvili. Obratem nám přišel SMS kód kupónu a ihned nato přišla odpověď z hotelu. Wellness velmi příjemné, z pokoje rovnou do bazénu a saun.

Tipy na výlet

Minieuroland v Kladsku

Minieuroland v Kladsku

Park miniatur v Kladsku (polsky Kłodzko) obsahuje sbírku modelů významných staveb nejen z Dolního Slezska, ale z celého světa. Objekt s více než 40 modely se rozprostírá na ploše neuvěřitelných 20 000 m² a získal už mnoho ocenění. Kromě obdivování krásných pečlivě a detailně vyrobených miniatur vás určitě zaujme i okolní flóra. Areál je totiž zdobený až 500 druhy stromů a kvetoucích keřů dovezených z Holandska a Belgie. Od června do konce října je tak možné obdivovat nádherné spojení kultury a přírody během tzv. festivalu květin. Popisy modelů a informační letáčky jsou navíc dostupné i v češtině.

Kladská pevnost

Kladská pevnost

Symbol Kladska zabírá plochu o rozloze 32 ha. Do pevnostního komplexu patří hlavní pevnost, pomocná pevnůstka stojící na Ovčí hoře (Owcza Góra), fragmenty městských hradeb a polní obranná postavení. Na místě hlavní pevnosti původně stál před tisíci lety opevněný hrad, který se v průběhu let několikrát přestavoval, práce na pevnosti přitom začaly až v 16. století. Pevnost svůj obranný charakter ztratila ve století 19., kdy sloužila jako skladiště a vězení. V současnosti ji můžete navštívit kdykoli během celého roku a prohlédnout si značnou část jejích tajemství. Prohlídka trvá 1 hodinu.

Most sv. Jana (Kladsko)

Most sv. Jana (Kladsko)

Most sv. Jana čnící se nad řekou Mlynóvka spojuje staré město s historickou částí zvanou Ostrov - z obou stran ji objímají Mlynóvka a Kladská Nisa. Most pochází ze 13. století a původně na každém z jeho konců stála brána, obě ale byly v 15. století zbourány. Most se pyšní gotickou výzdobou, přesněji řečeno šesti sochami, jejichž tvorbu a umístění financovali místní obyvatelé a šlechta. První z nich (Pieta) byla umístěna na své místo v roce 1655.