Ubytování v obklopení zeleně

Hotel Polanica Resort & SPA *** se nachází ve městě Polanica-Zdrój v Dolním Slezsku, 700 metrů od minerálního pramene. Město má bohatou tradici a jeho pýchou je revitalizovaný park s kolonádou a spoustou fontánek.

Pokoje mají TV, telefon, miniledničku, WiFi a vlastní koupelnu s vanou či sprchou. V restauraci se potom podávají snídaně i večeře formou bufetu.

Zábava a oddych pro malé i velké

Hotel nabízí zmodernizovaný Vodní park, který zahrnuje velký krytý bazén s 25 m dlouhými plaveckými dráhami a mělčí rekreační částí. Dále tu najdete dětskou zónu, kde je velký bazén s atrakcemi pro nejmenší. Během pobytu můžete neomezeně využívat i vířivku a parní a finskou saunu v saunové zóně.

Děti určitě také potěší herna, kino a venkovní hřiště. Nadšenci sportu se mohou udržovat v kondici díky neomezenému vstupu do posilovny a slevě na bowling a sportovní halu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar B.) ( - Česko)

Hotel je pěkný v klidném prostředí, se všemi poskytovanými službami jsme byli velmi spokojeni. Personál hotelu byl usměvavý, příjemný a velmi vstřícný.Strava byla vynikající, dostatečně pestrá, Wellnes byl lepší než jsme očekávali. Není nic k čemu bychom měli připomínky.

Vynikající (Pavel V.) ( - Česko)

Popis hotelu odpovídal realitě. Hotel krásný, skvěle vybavený, příjemný personál, vše čisté, uklizené, nové a velmi dobře udržované. Voda v bazénu velmi teplá - hlavně pro děti. Snídané fantastické, večeře průměrné až nadprůměrné. Do krásného lázeňského centra kousek. Na email reagovala recepce okamžitě.

Vynikající (Alena F.) ( - Česko)

Vše na vysoké úrovni.