• Check in od 15:00 hodin, chcek out do 11:00 hodin

  • Domáci mazlíček zakázán

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Ubytování v obklopení zeleně

Hotel Polanica Resort & SPA *** se nachází ve městě Polanica-Zdrój v Dolním Slezsku, 700 metrů od minerálního pramene. Město má bohatou tradici a jeho pýchou je revitalizovaný park s kolonádou a spoustou fontánek.

Pokoje mají TV, telefon, miniledničku, WiFi a vlastní koupelnu s vanou či sprchou. V restauraci se potom podávají snídaně i večeře formou bufetu.

Zábava a oddych pro malé i velké

Hotel nabízí zmodernizovaný Vodní park, který zahrnuje velký krytý bazén s 25 m dlouhými plaveckými dráhami a mělčí rekreační částí. Dále tu najdete dětskou zónu, kde je velký bazén s atrakcemi pro nejmenší. Během pobytu můžete neomezeně využívat i vířivku a parní a finskou saunu v saunové zóně.

Děti určitě také potěší herna, kino a venkovní hřiště. Nadšenci sportu se mohou udržovat v kondici díky neomezenému vstupu do posilovny a slevě na bowling a sportovní halu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (František F.)

Strava formou švédských stolů výborná, neustále doplňování, fitness výborné, jen trochu studenější voda v bazénu, obsluha při snídaních a večeřích příjemná, stále se usmívající, na podzim se vrátíme.

Vynikající (Jana K.)

Prostředí hotelu je velmi čisté, příjemné. Realita zcela odpovídala popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno, navíc bez zbytečného papírování. V pondělí jsme pobyt vybrali, zaplatili, zamluvili. Obratem nám přišel SMS kód kupónu a ihned nato přišla odpověď z hotelu. Wellness velmi příjemné, z pokoje rovnou do bazénu a saun.

Vynikající (Lukáš R.)

Bylo tu super, personál strava čistota vše úplně luxusní.