Popis ubytování

Vila Krijisof nabízí dokonalou pozici pro pořádání krásných cyklovýletů za památkami kraje, hrady a zámky, atmosféru Jihomoravských tradic a dostupnost dalších aktivit do hodiny cesty všemi směry.

Zajímají vás historické hrady a zámky? Žádný problém, hned "za rohem" máte zámek Buchlovice, Milotice či hrad Buchlov. Je to málo aktivní? vyrazte na výlet do Strážnice na Baťův kanál, nebo poznejte zdejší krajinu na kole. Nestačí vám náš velký bazén? Vyrazte do největšího aquaparku ve střední Evropě - Aqualandu Moravia, který je pouhou hodinu cesty daleko. Máte rádi víno, plesy a Jihomoravskou kulturu? V okolí jsou každou chvíli veselky a nepřeberné množství skvělých vinařů, kteří vám vykouzlí úsměv na rtech.

Vila k pronájmu poskytuje ubytování pro 8 až 11 osob ve 3 ložnicích.

Dům se standardně pronajímá jako celek, tudíž budete mít naprosté soukromí po celou dobu svého pobytu.

1) Královský pokoj (2 - 3 osoby) - Nadstandardně vybavený velký pokoj s King - size manželskou postelí a možností přistýlky (plnohodnotné lůžko). Velká manželská postel (Kings Size), Wi - Fi Internet, Kosmetický stolek, Velká šatní skříň, Pokoj je přímo v přízemí v dosahu koupelny a WC.

2) Ostatní pokoje (2 x 3 osoby) - Standardně vybavené pokoje vybavené následovně: Dvojlůžko, Jednolůžko, Stolek, Skříně na šaty, Něco na čtení :-).

1x koupelna s masážní vanou, 2x WC (z toho 1x venkovní).

Objekt vytápěn centrálně. Zároveň je možno využít krb v obývacím pokoji pro navození správné atmosféry.

Popis okolí

Dům se nachází na velmi výhodném strategickém místě, odkud se dá podnikat spousta různorodých výletů pro lenochy, milovníky adrenalinu i pro aktivní sportovce. Nechte se uchvátit krásnými zážitky od projížděk na kole nádhernou krajinou, po návštěvy krásných Zoologických zahrad, zámků, hradů či vinic a vinařství. Každý si zde přijde na své. Můžete se spolehnout, že se jedná vždy o kvalitní zábavu.

Cyklovýlety:

Zámek Milotice: Čas: 50 min, Vzdálenost: 14,6 km. Zámek Milotice je barokní zámek ležící v obci Milotice v okrese Hodonín. Řadí se mezi nejunikátněji zachované komplexy budov a zahradní architektury z období baroka.

Zámek Buchlovice: Čas: 1h 10 min, Vdálenost 14,2 km. Zámek Buchlovice patří k nejvýznamnějším barokním šlechtickým sídlům na území České republiky. Kvalita architektury, rozsáhlé sbírky, proslulí majitelé i důležitost v dějinách posledních let habsburské monarchie činí ze zámku místo významem daleko přesahující hranice českých zemí.

Hrad Buchlov: Čas: 1h 35 min, Vzdálenost: 17,5 km. Buchlov je královský hrad stojící na stejnojmenném kopci v Chřibech nad Buchlovicemi v nadmořské výšce 509 metrů. Doba stavby tohoto hradu se odhaduje na 1.polovinu 13.století. Perfektní spojení s návštěvou zámku Buchlovice

Zámek Strážnice + Baťův kanál: Čas: 1h 5 min, Vdálenost 18 km. Strážnický zámek - původně vodní hrad, založený ve 2.pol. 13.století, kdy hrad a město patřilo Milotovi z Dědic. Měl strážní funkci (od něj také název města). Na začátku 14.stol. jej obdržel za odměnu Vok z Kravař. Panství bylo často terčem nájezdů uherských a tureckých, později i protihusitských vojsk, proto jej Jiří z Kravař přestavěl v gotickém slohu a obehnal valem a příkopem; zbytky se dochovaly jako tzv. Šance.

Baťův kanál - Přístav Strážnice je jeden z nejživějších přístavů Baťova kanálu. Díky své poloze je zde dost rušno, ať už jde o provoz na vodní cestě nebo na březích. Nachází se kousek od historického středu města a bezprostředně sousedí se strážnickým skanzenem a zámeckým parkem. V přístavu můžete potkat vodníka, dát si něco dobrého v plovoucí cukrárně nebo absolvovat krásnou projížďku na lodi.

Koupání, adrenalin i relax v okolí:

Pokud vám nebude stačit veliký bazén jen pro vás, nebo vám chybí trocha adrenalinu, vydejte se do Aqualandu Moravia, nebo do jedné z nejkrásnějších zoologických zahrad v České republice. Lednicko - Valtický areál a zdejší zámek vás taktéž ohromí.

Aqualand Moravia: Čas: 1h 10 min, Vdálenost 69 km. Aqualand Moravia přestavuje spojení všeho, co vás napadne. 15 bazénů postavených na termálním prameni, 20 těch nejšílenějších adrenalinových atrakcí nejsou pouze pro děti. Venkovní i vnitřní prostor. Ne nadarmo se řadí mezi největší aquaparky ve střední Evropě. Pro relaxaci je možné navštívit v rámci vstupného Forum Romanum Wellness, a Pálava Wellness, kde najdete přes 20 různých saunových zařízení včetně cryo komory!

Zámek Lednice + Lednicko - Valtický areál: Čas: 1h 10 min, Vdálenost 53 km. Zámek patří k nejnavštěvovanějším památkám v naší republice. Novogotická přestavba v 19.století z něj vytvořila romantické sídlo obklopené jedním z největších evropských parků (téměř 200 ha), ve kterém návštěvník najde palmový skleník, benátskou kašnu, římský akvadukt, čínský pavilon, minaret a umělou zříceninu Janův hrad. Díky unikátnímu propojení stavebních památek s okolní člověkem formovanou přírodou byl v roce 1996 celý lednicko - valtický areál zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO.

Zoo Lešná + Zámek Lešná, Zlín: Čas: 1h 10 min, Vdálenost 56 km. Zlínská zoo dlouhodobě patří mezi desítku nejnavštěvovanějších turistických míst České republiky. Každoročně k nám zavítá víc než 600 000 návštěvníků, v roce 2016 to bylo prozatím rekordních 668 303 osob. V rámci 15 českých zoo nám v návštěvnosti patří druhé místo. K Zoo Lešná patří také zámek Lešná, který jistě stojí za návštěvu.

Možnosti koupání: přehrada Osvětimany, koupaliště Těmice, koupaliště Vracov, bazén Bzenec - ZŠ, koupaliště Moravský Písek, koupaliště Kyjov, koupaliště Smraďavka, přehrada Nad Sovínem - Smraďavka, vodní nádrž Koryčany, koupaliště Veselí nad Moravou, koupaliště Koryčany, bazén Ratíškovice, koupaliště Strážnice, pískovna Čtverec Ostrožská N.V., koupaliště Albatros.

Blízká lyžařská střediska: Osvětimany.

Doplňující informace

Letní sezóna: 1.7. - 31.8. 2023

Mimo sezonu 4 490 Kč/objekt, max 11 osob.
Minimální délka ubytování 6 nocí.

V sezóně přistýlky ZDARMA (10. a 11. osoba)!

Děti do 3 let jsou ubytovány zdarma a bez nároku na postel lze ubytovat i nad kapacitu. K dispozici 1 dětská postýlka a 1 dětská jídelní židlička

V sezoně je minimální délka ubytování 6 nocí.

Další osoby na přistýlkách mimosezónu (Max 2 osoby) - 350 Kč/noc/osoba.

Vila Krijisof

Vila Krijisof

Žeravice 319,
Žeravice, Česká republika

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ano
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Krb vnitřní
Vana
Vířivka
Vnitřní bazén
TV
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Myčka nádobí

Vnější vybavení

Venkovní bazén
Krb venkovní
Pískoviště
Zahradní nábytek
Gril

Okolí objektu

Oploceno
Travnatá plocha u objektu

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Cykloturistické trasy
Sjezdovky
Běžkařské trasy
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Ubytování v přírodě

Možnosti stravování

Bez stravy
Restaurace poblíž objektu

Možnosti platby

Převodem na účet