Velký Javor Tip na výlet

Velký Javor (německy Großer Arber) je hora v pohoří Šumava, má nadmořskou výšku 1 456 m a z jejího vrcholku se otevírá krásný výhled na českou i německou stranu Šumavy včetně Bavorského lesa. Javor má čtyři skalnaté vrcholky, z každého vás čeká jiný úchvatný pohled. Neváhejte a buď se vydejte na pochod na vrchol nebo se nechte pohodlně vyvézt lanovkou.

Hotel s tradicí v lázeňském městě

Hotel Rösslwirt ***superior je místem pro odpočinkovou i aktivní dovolenou uprostřed přírody Bavorského lesa v lázeňském městečku Lam. Tento hotel s rodinnou tradicí a romantickou atmosférou se skládá se z několika částí - hlavní hotelové budovy, vedlejší budovy, prázdninového domu a penzionu. Ubytováni budete v budově dle aktuálních kapacit.

Těšte se na parádní útulné pokoje. Domluvit se tu nebude problém, na recepci vás přivítá česky mluvící personál. Každé ráno si vychutnejte vydatné snídaně a vypravte se po turistických trasách do okolí plného krásných vyhlídek do hor.

Relaxace v bazénech

Součástí balíčku je denní vstupenka do místních lázní Lamer Osserbad, kde se můžete těšit na plavecké a zážitkové bazény, sauny nebo parní lázeň.

Součástí hotelu je také wellness, kde si můžete za příplatek dopřát zkrášlující a relaxační procedury.

Poznejte Bavorský les

Národní park Bavorský les je pokračováním Šumavy za hranicemi Německa. Neváhejte a vydejte se po četných turistických trasách, vyšplhejte na vrcholky hor a obdivujte ledovcová jezera.

Hotel Rösslwirt ***superior

Engelshütter Straße 1, Lam
Německo

+49 (0) 9943 1275

info@roesslwirt.de

Check In
12:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Povolen
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Sauna
Česky hovořící personál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1 km
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
13 km