Chcete si užít luxusní dovolenou v nádherném prostředí a dokonalém soukromí? Vyrazte do přepychového dřevěného domku Treehouses Noszvaj! Protihlukové stěny, terasa s privátní vířivkou, klimatizace a designový interiér – tohle opravdu není jen nějaká chaloupka na stromě. Navíc si užijete vyladěný snídaňový balíček, vstup do panoramatické sauny a pestré výlety, třeba do nedalekých lázeňských měst Eger a Bogács.

O ubytování

Stylové domky Treehouses Noszvaj vyrostly v zeleni u vesničky Noszvaj na úpatí Bukových hor. Užijete si zde pobyt v soukromí, ale se vším moderním komfortem. Těšit se můžete také na zajímavé atrakce v okolí – navštivte třeba zámek De La Motte (2,2 km) a projděte si krásnou zámeckou zahradu i vnitřní expozice, včetně působivé ptačí komnaty. Nebo vyrazte k Attilovu prameni (1 km) a užijte si procházku na čerstvém vzduchu. Označení "čerstvý" je zde opravdu zasloužené – Noszvaj je údajně obcí s nejčistším vzduchem v Maďarsku.

Necelých 8 km od ubytování najdete lázeňské město Bogács s vyhlášeným termálním koupalištěm, kde si odpočinete v 9 bazénech plných léčivé vody. O kousek dál čeká další oblíbené město, Eger (9,6 km), které je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Maďarsku. Svůj podíl na tom mají venkovní termální lázně o ploše 5 hektarů se 13 bazény a nádherné Turecké lázně s orientálním interiérem. Mezi velká lákadla města patří také středověký Egerský hrad, v současnosti sídlo Hradního muzea Istvána Doboa, nebo další zajímavá muzea, například Astronomické muzeum, Muzeum Beatles nebo Muzeum marcipánu.

Kde budete spát?

Ubytujete se v luxusním domku Superior, kde na ploše 38 m² najdete ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s plochou televizí, minibar, kuchyňský kout (mikrovlnná trouba, kávovar), samostatnou toaletu a koupelnu se sprchovým koutem a fénem. Z prostorné terasy si užijete nádherný výhled do okolí a o váš dokonalý komfort se postará klimatizace, protihlukové stěny a WiFi připojení. V pokoji budete mít připravené také župany, přezuvky a ručníky, aby vám opravdu nic nechybělo.

Na čem si pochutnáte?

Příjemný začátek dne zajistí nadupaný snídaňový balíček s čerstvým pečivem, zeleninou, domácími uzeninami a sýry, máslem, vajíčky, pomazánkami a džemy, ovesnou kaší, ovocem, jogurtem, čajem, kávou, džusem, smoothie, mlékem a medem.

V kuchyňce si během dne můžete připravit něco jednoduchého k snědku a v minibaru najdete drobné občerstvení, nealko nápoje, pivo a víno. Za vyzkoušení rozhodně stojí i restaurace v okolí, mezi populární patří například restaurace Nomad (290 m) a pizzerie Rozmaring (200 m).

Kde budete relaxovat?

Prostorná venkovní terasa se stane vaší oázou klidu a relaxace. Naložíte se zde do privátní vířivky a užijete si dokonalý odpočinek v zátiší zelených stromů. Působivý výhled se vám naskytne také ze společné panoramatické finské sauny, kterou můžete využívat mezi 10:00 a 18:00 hodinami.

Treehouses Noszvaj

Treehouses Noszvaj

Tósétány utca 20-22 , Noszvaj
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
15:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od lázní
13 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Národní park Bukové hory

Národní park Bukové horyTip na výlet

Husté lesy, krápníkové jeskyně i historické památky. Řeč je o Národním parku Bukové hory, který je největší chráněnou oblastí v Maďarsku. Oblast Bükku je výjimečná v mnohých ohledech – jedná se o nejvíce zalesněnou a nejhornatější oblast země, zároveň skvěle propojuje přírodní a kulturní turistické cíle, a jde tak o ideální místo pro příjemnou letní dovolenou daleko od davů turistů. Zábava tu na vás navíc čeká i v zimních měsících, kdy si užijete nenáročné lyžování a běžkování v krásné přírodě.

Krajina v parku Bükk je výjimečná vápencovitými horami, které vytvářejí osobitý ráz krajiny s jeskyněmi, propastmi, krasovými jezery a vodopády. Najdete tu i nejdelší (8 700 m) a nejhlubší (245 metrů) jeskyně Istvánlápa. V parku se dobře velmi daří rozmanitým rostlinám, roste tu na 1 500 druhů cévnatých rostlin, kam patří třeba určité typy orchidejí. Bukové hory jsou také domovem pro dravé ptáky, při troše štěstí tu narazíte třeba na orla královského.

Jaké kulturní a přírodní turistické cíle v Bukových horách navštívit?

  • nejvyšší vrchol Kékes (1014 m.n.m.), kde stojí televizní věž s vyhlídkou ve výšce 130 metrů
  • druhý nejvyšší vrchol Bálvány (956 m.n.m.) s rozhlednou s krásným výhledem
  • vodopád Fátyol na řece Szalajka
  • romantické městečko Lillafüred s jezerem, které můžete proplout na loďce
  • historické město Eger s arcibiskupským palácem, podzemním městem nebo vinné sklípky vytesané do skály v Údolí krásné paní
  • město Miskolc s hradem Diósgyőr, jeskynními lázněmi a spoustou historických památek
  • krápníkové jeskyně Szent István, Anna a Istállós-kő
Město Eger
Město Eger
Egerský hrad
Egerský hrad
Turecké lázně v Egeru
Turecké lázně v Egeru