Užijte si unikátní pobyt v maďarském městě Mezőkövesd v krásném Hotelu Nefelejcs *** jen 50 metrů od termálních lázní s koupalištěm Zsóry. Těšte se na bohatou snídaní formou bufetu a neomezený vstup do hotelové wellness zóny (vířivka, infra, finská a venkovní sauna). Bonusem je wellness nápoj zdarma, aby se vám relaxovalo opravdu špičkově.

O ubytování

Hotel Nefelejcs *** se nachází ve městečku Mezőkövesd pouhých 50 metrů od oblíbeného léčebných a zážitkových lázní s koupalištěm Zsóry, kde si odpočinete v celkem 22 bazénech a vyřádíte se na vodních atrakcích.

Přímo v Mezőkövesdu můžete navštívit mnohé zajímavé památky, historie oblasti sahá podle archeologických nálezů až do dob stěhování národů. Podívejte se do Muzea Matyó (4,8 km), věnovaného lidovému umění a tradiční výšivce zapsané na seznamu UNESCO, nebo si zajděte prohlédnout zachovalé historické domy ve čtvrti Hadas (4,7 km). Jejich stáří se odhaduje na 150 až 200 let a v řadě z nich sídlí řemeslné dílny, kde se můžete dozvědět více o pečení perníku, výrobě keramiky a dalších tradičních činnostech.

V nedalekém Egeru (15 km) vás uchvátí historické centrum s barokními památkami, hvězdárnou a minaretem. Městu dominuje starobylý hrad a najdete zde i slavné termální lázně se 13 bazény. Okolí Egeru je vyhlášená vinařská oblast, a tak zde legendární víno Býčí krev ochutnáte skoro všude, zejména v dobových vinných sklípcích. Za návštěvu rozhodně stojí také město Miskolc (50 km) s unikátními jeskynními lázněmi Miskolc Tapolca, nejstarší zoologickou zahradou v Maďarsku a zábavním parkek.

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj měří 25 m² a je vybavený 2 postelemi (mohou být spojené), klimatizací, satelitní televizí, telefonem, minibarem, WiFi připojením a vlastní koupelnou s fénem. Nechybí ani psací stůl, skříň a toaletní stolek.

Třílůžkový pokoj (25 m²) nabíde 3 jednolůžkové postele (2 se dají spojit do dvoulůžka), vybavení je jinak stejné jako u dvoulůžkové varianty. K dispozici tedy budete mít vlastní koupelnu a fén, klimatizací, televizi, WiFi připojení, telefon, minibar, psací stůl, šatní skříň a toaletní stolek.

Čtyřlůžkový pokoj (40 m²) ubytuje až 4 osoby na 2 klasických lůžkách a 2 přistýlkách. Samozřejmě nechybí televize, WiFi připojení, telefon, minibar, úložné prostory, klimatizace, psací stůl a toaletní stolek. Pokoj má také vlastní koupelnu s fénem.

Na čem si pochutnáte?

Ráno si pochutnáte na snídani ve formě bohatého bufetu, během dne potom můžete zahnat hlad v hotelové restauraci. Podávají se zde pokrmy regionální maďarské i mezinárodní kuchyně připravované s využitím surovin od lokálních dodavatelů.

Kávu či skleničku něčeho dobrého k pití si můžete objednat v útulném lobby baru, za hezkého počasí si posedíte i na venkovní terase.

Kde budete relaxovat?

Součástí hotelu je i wellness centrum Buddha Oasis s úžasnou orientální atmosférou. Ve venkovní části zvané Secret Garden můžete celoročně relaxovat ve dřevěné vířivce a sauně. Uvnitř je k dispozici infra sauna, finská sauna a masážní bazén se světelnou terapií. Vybrat si můžete i z pestré nabídky masáží, včetně medové, čokoládové či skořicové.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je připraven velký areál na hraní. Jeho součástí jsou venkovní šachy, jenga, domino a limbo. Malé hosty nadchne také trampolína.

Něco navíc

V zadní části ubytování je zahrada s terasou a grilem. Ve večerních hodinách je areál romanticky osvětlen. Také si zde můžete zahrát šipky či stolní tenis.

Hotel Nefelejcs Superior ***

Hotel Nefelejcs Superior ***

Bimbó út 2. , Mezőkövesd
Maďarsko

Provozuje společnost:
Fazekasné Szálláshely Szolgáltató Kft. IČ: 13962016-2-05


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 3 500 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Minibar
Fén
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
4 km
Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,2 km