Tak takovouhle dovolenou jste ještě nezažili! Dopřejte si originální ubytování v kajutě lodního hotelu Fortuna Boat Hotel ***, který kotví na Dunaji hned u Markétina ostrova. Ubytujte se v kajutě Standard a užívejte si výhledu na řeku i skvělé snídaně formou bufetu. Jako bonus vás čeká dřívější check in a pozdější check out.

O ubytování

Fortuna Boat Hotel *** je umístěn na lodi kotvící v samém srdci Budapešti vedle mostu Margit Híd. Užijte si jedinečnou atmosféru řeky Dunaje v blízkosti toho nejlepšího, co maďarská metropole nabízí. Příjemnou procházku dojdete ke slavné budově parlamentu (1,5 km), Budínskému hradu i Rybí baště (3,5 km). Okouzlujícím místem je Markétin ostrov (1 km) ležící přímo naproti hotelu. Najdete na něm například duhovou fontánu, lázně, malou zoologickou zahradu, secesní vodárenskou věž nebo památník. Nezapomeňte navštívit vyhlášené budapešťské termální lázně: Széchenyiho (3,5 km) nebo Gellértovy (5 km). Čtvrť kolem Budínského hradu a malebné břehy Dunaje plné restaurací, kaváren a muzeí jsou na Seznamu památek UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlné dvoulůžkové kajutě Standard (15 m²) s jedinečným výhledem na řeku Dunaj. K vybavení kajuty patří klimatizace, LCD televize, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchou a fénem. Na pokoj lze umístit jednu přistýlku.

Za příplatek můžete zvolit luxusnější kajutu Superior, která je prostornější (25 m²), má navíc stolek s posezením a opravdu velká okna, ze kterých budete mít krásný výhled na město nebo na řeku, jí dodávají vzdušnost a nádech přepychu.

Na čem si pochutnáte?

V lodní restauraci Lord Nelson si ráno vychutnáte chutnou kontinentální snídani. Dále si dle libosti můžete z jídelního lístku objednávat speciality maďarské i mezinárodní kuchyně. V létě je v provozu příjemná terasa s grilem a bohatou nabídkou nápojů.

Fortuna Boat Hotel ***

Fortuna Boat Hotel ***

Szent István park, alsórakpart , Budapest
Maďarsko

+36 703 894 305

info@fortunahajo.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 525 HUF/hodina

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,4 km
Vzdálenost od lázní
3,2 km
Zastávka
1 km
Aquapark
0,1 km

Tipy na výlet

Lázně Császár

Lázně CsászárTip na výlet

Navštivte jedny z nejstarších tureckých lázní v Maďarsku z 16. století. Lázně Császár (také Veli Bej) jsou nově zrekonstruované, přesto si uchovaly původní atmosféru a léčivou termální vodu. Jsou tak ideálním místem k relaxu při návštěvě Budapešti. Nacházejí se v rámci areálu stejnojmenného hotelu, jsou však přístupné veřejnosti.

Odpočinete si v bazénech s termální vodou nebo v saunovém světě. Léčivá termální voda, která je zde do bazénů zavedena vyvěrá na Markétině ostrově v centru Budapešti. Je bohatá na hořčík, sodík nebo sodík a hodí se k léčbě pohybového ústrojí – problémů s klouby, páteří nebo artritidou.

Co vás v lázních Császár čeká?

  • zaplavejte si – k dispozici budete mít 25metrový a 50metrové venkovní plavecké bazény
  • relaxujte v osmihranném termálním bazénu, který je obklopen dalšími čtyřmi menšími bazénky
  • wellness – užívat si můžete ve finské sauně, infrasauně, vířivce, parní lázeň, Jacuzzi nebo Kneippově chodníku

Vstup do lázní pro dospělého stojí cca 7-9 €, otevřeno je každý den od 6:00 do 12:00 hodin a od 15:00 do 21:00 hodin. Lázně jsou velmi doporučované pro klidnou atmosféru a příznivé ceny.

Více informací
Lázně Lukács
Lázně Lukács
Budova Parlamentu
Budova Parlamentu
Rybářská bašta
Rybářská bašta