Farma Szőlőszem leží v Maďarsku jen 6 km od jezera Tisza-tó a 16 km od Národního parku Hortobágyi. Vydejte se do této oblasti poznávat místní přírodní krásy. Kromě ubytování v apartmánu se těšte na polopenzi formou bufetu, neomezený vstup do wellness (bazény, sauny, vířivka) nebo na welcome drink. Děti nadchne minizoo a velké dětské hřiště plné atrakcí.

O ubytování

Szőlőszem Farm se nachází v severomaďarské obci Tiszaszőlős, která leží v romantické rovinaté krajině v blízkosti jezera Tisza. Užijete si zde nezapomenutelnou rodinnou dovolenou, aktivní pobyt i nerušený odpočinek v blízkosti krásné přírody.

Jezero Tisza (5 km), které je součástí Národního parku Hortobágy, patří ke klenotům maďarské přírody. Nejlépe se s jeho krásami seznámíte při výletech po turistických stezkách, které kolem něj vedou. Celé jezero se dá objet po nových cyklotrasách. Kratší z nich o délce 70 km se dá ujet za půl dne, delší 90km pak za celý den. Kolem jezera stojí několik rozhleden, ze kterých je možné pozorovat nejen vodní hladinu a okolní krajinu, ale také vzácné druhy živočichů – jezero je totiž významnou ornitologickou rezervací.

V nedalekém městečku Tiszafüred (6,5 km) láká k návštěvě regionální muzeum a koupaliště na břehu jezera. Na lužním ostrově se zde v krásném zalesněném prostředí nachází největší dobrodružný park v Maďarsku (9 km). Jeho součástí je lanový park, vyhlídková věž s lezeckou stěnou, minigolf a další atrakce. Milovníci techniky mohou v obci Kisköre (40 km) na opačném břehu jezera absolvovat zajímavou exkurzi ve vodní elektrárně.

Za vodními radovánkami i relaxem v léčivé vodě se vydejte do termálních lázní Zsóry (40 km) v Mezőkövesdu. Parádním cílem celodenního výletu je město Eger (70 km) s krásným historickým centrem, vyhlídkovým minaretem a termálními lázněmi.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v prostorném dvoupodlažním apartmánu s kapacitou až 6 osob. V přízemí apartmánu najdete vybavenou kuchyň, obývací místnost s rozkládací pohovkou, koupelnu a samostatné WC. V patře se nacházejí dvě ložnice se 4 lůžky. Součástí vybavení je LCD televize, WiFi připojení, lednička, mikrovlnná trouba a fén. Pohovku v obývací místnosti lze použít jako přistýlku pro až 2 osoby.

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci s terasou s výhledem do přírody na vás čekají skvělé gastronomické zážitky. Během snídaní a večeří ve formě bufetu si pochutnáte na specialitách maďarské i mezinárodní kuchyně. Součástí areálu je také bar a vinný sklípek.

Kde budete relaxovat?

Za nerušenou relaxací zamiřte do wellness centra. Jeho součástí je venkovní bazén s teplou pramenitou vodou, finská sauna, infra sauna a vířivka. Zatímco budete odpočívat na pohodlných lehátkách u bazénu, vaše děti si mohou hrát na nedalekém hřišti. Dokonalé uvolnění těla i mysli si můžete dopřát během masáží.

Cestujete s dětmi?

Nudit se zde děti rozhodně nebudou. V zahradě je pro ně připraveno hřiště o rozloze 200 m² s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm, prolézačkou a dalšími zábavnými prvky.

Něco navíc

Pokud si během dovolené rádi zasportujete, můžete využít zázemí pro plážový fotbal a volejbal, stolní tenis a badminton.

Areál hotelu je soustředěný kolem rybníku, na který je krásný výhled z pokojů i restaurace a zájemci si zde dokonce mohou zarybařit.

Szőlőszem Farm

Szőlőszem Farm

Dózsa Gyögy út 19. , Tiszaszőlős
Maďarsko

+36-20-227-66-00

szoloszem2022@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 2 500 Ft/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Konferenční místnost
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Jezero Tisza

Jezero TiszaTip na výlet

Odreagujte se od hlučných ulic, kulturních akcí a velké společnosti. Užijte si klid a krásnou přírodu kolem jezera Tisza, které je s rozlohou 127 km² hned po Balatonu druhým největším maďarským jezerem. Po celém pobřeží jezera se táhnou kilometry krásných travnatých pláží, které jsou většinou volně přístupné.

Národní park Hortobágy
Národní park Hortobágy
Termální lázně Tiszaújváros
Termální lázně Tiszaújváros
Město Eger
Město Eger