Vydejte se do maďarského lázeňského města Mezőkövesd, které leží blízko Egeru a Miškovce. Zsóry Liget Camping & Resort **** nabízí ubytování ve stylových dřevěných chatkách s kapacitou 4+1, ubytujete se tu tedy pohodlně s celou rodinou. Kromě dvou ložnic a obývacího pokoje je jejich součástí také vybavená kuchyňka, koupelna a venkovní terasa. V ceně balíčku navíc budete mít neomezený vstup do klasických i termálních bazénů a saunového světa ve 200 m vzdáleném Balneo Hotelu Zsori Thermal & Wellness ***.

O ubytování

Zsóry Liget Camping & Resort **** se nachází v lázeňském městečku Mezőkövesd v severní části Maďarska. Díky tomu, že jsou oblíbené zážitkové lázně Zsóry Mezőkövesd vzdáleny jen 100 m od ubytování, se jedná o ideální destinaci pro odpočinkovou dovolenou.

V termálních lázních Zsóry Mezőkövesd si můžete odpočinout ve 22 bazénech a saunovém světě. Součástí jsou také nejrůznější atrakce, na kterých si užijí vodní radovánky malí i velcí návštěvníci. V termálních bazénech se vykoupete v léčivé vodě s vysokým obsahem síry, která má blahodárné účinky na spoustu nemocí a zdravotních neduhů. Zajímavým zpestřením programu pak může být návštěva muzea zemědělství (4,5 km) nebo skanzenu s tradičními řemeslnými domy Matyó (4,8 km).

Spoustu cestovatelských zážitků nabízí nedaleké město Eger (18 km), jehož dominantou je Egerský hrad (23 km) a za vidění stojí také krásné náměstí Kis-Dobó tér (24 km) lemované historickými domy. Překrásné výhledy na město nabízí vyhlídka na slavném minaretu (25 km), kam je možné vystoupat po 97 schodech. Vyznavačům lázeňské relaxace doporučujeme vyzkoušet vyhlášené termální lázně Eger (24 km) a milovníkům vína zase ochutnat legendární víno Býčí krev vyrobené z místních hroznů.

Skvělým výletním cílem je město Miskolc (45 km), kde láká k návštěvě středověký hrad Diósgyőr (46 km), zoologická zahrada (48 km) a především světově unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca (46 km).

S krásami maďarské přírody se seznámíte při výletu do Národního parku Hortobágy (40 km), který je přírodní památkou UNESCO. Na ploše tohoto největšího a nejstaršího maďarského národního parku se nacházejí solné louky, pastviny, stepi, lesy, bažiny i jezera a žije zde mnoho chráněných živočichů.

Kde budete spát?

Domovem se vám během pobytu stane komfortní dřevěný domek s kapacitou maximálně 5 osob (40 m²). Tyto nedávno postavené domky vás na první pohled zaujmou moderním designem a prémiovou kvalitou. Součástí jsou 2 ložnice se čtyřmi lůžky, plně vybavená kuchyň a vlastní koupelna. V obývací místnosti je umístěna pohovka, která může posloužit jako přistýlka. Každý domek má také terasu a přístřešek pro auto. K vybavení náleží televize, WiFi připojení a trezor.

Na čem si pochutnáte?

Ve své plně vybavené kuchyňce budete mít k dispozici lednici, mikrovlnou troubu, elektrický vařič, rychlovarnou konvici, dřez, nádobí, příbory a samozřejmě také jídelní stůl. Na zahradě můžete navíc využívat zázemí na grilování.

Kde budete relaxovat?

Za nerušeným odpočinkem vyrazte do luxusního wellness v nedalekém Balneo Hotelu Zsori Thermal & Wellness ** (200 m), kam máte v rámci balíčku neomezený vstup. Najdete v něm zábavní bazén (30 °C) s vnitřní a venkovní částí, jehož součástí je i vířivka. Dále je zde k relaxaci a osvěžení vnitřní termální bazén (34–38 °C) a plavecký bazén** o délce 12,5 m (26-28 °C).

Prohřát se můžete v saunovém světě s finskou saunou (klasickou a naturistickou), infra saunou, párou, solnou kabinou, ledovým bazénkem a ledovou fontánou. Skvělým zážitkem jsou oblíbené saunové rituály, které probíhají každý den v 15:00, 16:00 a 17:00 hodin.

Pokud zatoužíte po extra dávce uvolnění, dopřejte si některou z masáží a relaxačních procedur.

Cestujete s dětmi?

Děti se vyřádí na velkém venkovním hřišti s pískovištěm, prolézačkami, houpačkami, skluzavkou a mnoha dalšími atrakcemi.

Zsóry Liget Camping & Resort ****

Zsóry Liget Camping & Resort ****

Olajfa utca 2. , Mezőkövesd
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 3 900 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 1 000 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
0,2 km