Chcete si užít netradiční pobyt v Budapešti? Vyzkoušejte Grand Jules Boat Hotel ***, který kotví v přístavu přímo v centru maďarské metropole. Ubytováni budete ve stylové kajutě a čekají vás také snídaně formou bufetu přímo na lodi. Kromě toho se těšte na šampaňské či bonboniéru a možnost pozdního check outu.

O ubytování

Grand Jules Boat Hotel *** nabízí netradiční ubytování na hladině řeky Dunaj přímo v srdci Budapešti. Nejznámější památky maďarské metropole budete mít z hotelu snadno na dosah. Vydejte se příjemnou procházkou podél řeky k Budínskému hradu, Rybářské baště (2,5 km) či k ikonické budově parlamentu (2 km). Čtvrť v okolí hradu a malebné řeky Dunaje plné kaváren, muzeí a galerií jsou na Seznamu UNESCO. Za odpočinkem se vypravte do některých z vyhlášených místních termálů, jako například termální lázně Király (700 m) nebo Szent Lukács (900 m). Skvělé možnosti vyžití nabízí i nedaleký Margaretin ostrov (700 m). Najdete zde například nádherný park, duhovou fontánu, lázně, malinkou zoologickou zahradu, secesní vodárenskou věž nebo památník ke 100. výročí sjednocení Budapešti z roku 1973.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji (kajutě) s výhledem na Markétin most a nádhernou budovu maďarského parlamentu. O vaše pohodlí se postará v létě klimatizace, v zimě topení, celoročně pak WiFi připojení a televize. Součástí je také vlastní koupelna se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu zahájíte bohatou snídaní ve formě bufetu. V nabídce najdete speciality tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně. Nechybí ani pokrmy pro vegetariány a osoby s bezlepkovou či bezlaktózovou dietou.

Grand Jules Boat Hotel ***

Grand Jules Boat Hotel ***

Angelo Rotta rkp. , Budapest
Maďarsko

+36 70 389 4205

frontoffice@grandjules.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování na veřejném parkovišti zdarma či za poplatek

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0 m
Vzdálenost od lázní
0,8 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
15 km

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Budova Parlamentu
Budova Parlamentu
Rybářská bašta
Rybářská bašta
Lázně Király
Lázně Király