Vydejte se poznat krásy maďarské metropole. Ubytováni budete ve tříhvězdičkovém hotelu přímo v srdci Budapešti, všechny skvělé památky, restaurace a lázně budete mít na dosah. 5 minut je to také na vlakové nádraží. V ceně jsou snídaně formou bufetu a dítě do 6 let včetně přistýlky a stravy.

O ubytování

City Hotel Ring *** se nachází v centru Budapešti a nabízí skvělou polohu pro poznávání jedinečných míst maďarské metropole. Vydejte se k nejnámějším památkám: Budínskému hradu, Rybářšké baště (4 km) a budově parlamentu (1,5 km). Spousta zajímavých míst leží také na nedalekém Margaretině ostrově (800 m) – najdete zde duhovou fontánu, lázně, malinkou zoologickou zahradu, secesní vodárenskou věž i památník. Dokonalý relax zažijete ve vyhlášených Széchenyiho termálních lázních (3 km) či Gellértových lázních (5 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete v útulném dvoulůžkovém pokoji, ve kterém bude k vašemu pohodlí k dispozici klimatizace, satelitní televize, WiFi připojení, lednice, telefon a vlastní koupelna.

City Hotel Ring ***

City Hotel Ring ***

Szent István krt. 22 , Budapešť
Maďarsko

+36.1.340.5450

ring@cityhotel.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Placeno - více informací v sekci "Příplatky"

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,6 km
Vzdálenost od lázní
2,8 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Lázně v Budapešti
Lázně v Budapešti
Rybářská bašta
Rybářská bašta
Tropicarium
Tropicarium