Poznejte historické město Šoproň i okolní lesy a užijte si pobyt v Hotelu Szieszta. Čeká vás polopenze i wellness s bazénem, vířivkou a saunou, navíc máte v ceně i vstup do blízkého bazénu Lövér. Děti do 6 let mají pobyt s vámi zdarma.

O ubytování

Hotel Szieszta se nachází na klidném okraji nádherného historického města Šoproň ležícího v severozápadním cípu Maďarska poblíž hranic s Rakouskem. Tato podhorská oblast nedaleko úpatí Alp se řadí ke klimatickým lázním a je bohatá na úrodné vinice i další přírodní krásy. V bezprostředním okolí hotelu se rozprostírá romantický les Lővér, který je ideální na výlety.

Z hotelu dojdete během 15 minut příjemnou procházku do centra Šoproně, kde najdete řadu památek včetně zachovalých středověkých hradeb či malebného náměstí Fő tér (1,5 km) s barokními domy a morovým sloupem. Jako na dlani město uvidíte z Požární věže, která je symbolem celého města. Blízké Neziderské jezero (10 km) je součástí Seznamu UNESCO. Krásy okolní přírody můžete objevovat na řadě cyklostezek. Za dokonalým odpočinkem se vydejte do termálních lázní Balf, které nabízejí nádherné panoramatické výhledy na okolní Lőverské vrchy či dokonce až na rakouské Alpy. Vyhlášené místní víno Kékfrankos (Modrá frankovka) ochutnáte skoro na každém kroku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete na dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Pokoje jsou vybaven WiFi připojením, televizí, lednicí a telefonem.

Na čem si pochutnáte?

V klimatizované hotelové restauraci si každé ráno pochutnáte na bohaté snídani ve formě kontinentální, nebo bufetové (dle obsazenosti hotelu). Večeře mají podobu bufetu, nebo tříchodového menu (opět dle obsazenosti). Pochutnáte si na specialitách maďarské i mezinárodní kuchyně. Svůj oblíbený koktejl či vynikající kávu si můžete vychutnat v baru s letní terasou.

Kde budete relaxovat?

Hotel má své vlastní wellness centrum, kde můžete relaxovat v bazénu, vířivce, parní lázni či sauně. Dále zde najdete také solnou komoru a posilovnu. Pokud zatoužíte po ještě větší dávce odpočinku, stačí si vybrat z pestré nabídky masáží či léčebných a kosmetických procedur.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je připravena skvěle vybavená herna.

Něco navíc

Kromě historických památek a odpočinku ve wellness si v Hotelu Szieszta užijete také spoustu zábavy. Najdete zde zázemí pro billiard, stolní fotbálek, obří šachy a stolní tenis.

Hotel Szieszta

Hotel Szieszta

Lővér körút 37 , Šoproň
Maďarsko

+36 99 314 260

sales@hotelszieszta.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 2 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za 900 Ft/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
3 km
Zastávka
10 m
Aquapark
1 km

Tipy na výlet

Termální lázně Sá-Ra

Termální lázně Sá-RaTip na výlet

Maďarské termální lázně Sá-Ra nejsou mezi zahraničními turisty tolik známé. Nachází se v malém městečku Hegykö na západě Maďarska. Pokud tedy hledáte odpočinek, ve kterých bude minimum lidí a nebudete se muset mačkat se stovkami dalších hostů, vyrazte právě sem.

Z celkového množství 7 bazénů termálních lázní jsou 3 v provozu celoročně a zbylé 4 fungují pouze v sezóně.

  • Venkovní termální bazén I (v provozu po celý rok)
  • Venkovní termální bazén II (v provozu v období 1. dubna – 31. října)
  • Krytý termální bazén vnitřní (v provozu po celý rok)
  • Wellness vnitřní (v provozu po celý rok)
  • Venkovní dětský bazén (v provozu v období 1. června – 31. srpna)
  • Venkovní bazén na cvičení (v provozu v období 1. června – 15. září)
  • Venkovní plavecký bazén (v provozu v období 1. června – 15. září)

Místní léčivá termální voda o teplotě až 55 °C tryská z hloubky 1 434 m a obsahuje především hořčík, jód a sodík. Působí příznivě na problémy pohybového aparátu a ideální je také například při rehabilitacích zlomenin či natažených vazů.

Lázně jsou otevřené každý den od 9:00 do 17:00 hodin. V případě, že budete chtít v lázních strávit celý den, vás potěší, že vstupné je zde za velmi příznivé ceny - celodenní vstupenka pro dospělého vyjde na 2 000 HUF, tedy cca 150 Kč)

Více informací
Město Šoproň
Město Šoproň
Šoproňské lesy
Šoproňské lesy
Termální lázně Sá-Ra
Termální lázně Sá-Ra