• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 6 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Oddělená kuřácká a nekuřácká část

  • Platba kartou je možná

Odpočinek na dosah historii i přírodním krásám

Navštivte Šoproň, historické město v západním Maďarsku blízko rakouských hranic a krásných jezer i lesů. Hotel Szieszta stojí v parku asi 15 minut od centra Šoproně. Nabízí ubytování v pokojích s balkónem, TV, lednicí a vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchou a WC.

V hotelové restauraci se podávají snídaně formou bufetu a večeře formou bufetu či menu.

Zrelaxujete se v hotelovém wellness, kde se naložíte do vířivky s vodou o teplotě 36 °C, zaplavete si v bazénu nebo si užijtete chvíle v sauně či páře. Navíc je možné využít nabídku masáží, oxygenoterapie a dalších procedur.

Z hotelu se můžete nejen snadno vydat obdivovat památky města Šoproň, za 15 minut jízdy autem se dostanete na hranice s Rakouskem a můžete prozkoumat i zdejší zajímavosti.

Hodnocení od zákazníků

Dobré (Karel U.)

Hotel byl uklizený, personál příjemný. Velké minus byl pokoj, ale hlavně sociální zařízení. Sprchový kout by zasloužil výměnu, zrezivělá vanička pamatuje minulý režim. Wilnes volá také po rekonstrukci. Plastové sedačky v parní sauně a prohýbající se pryčny ve finské sauně nejsou ničím příjemné. Tento hotel rozhodně není žádnou výzvou pro náročnější klientelu. S polopenzí jsme byli spokojeni. Do hotelu již bychom se nevrátili. Zažili jsme v Maďarsku i ve stejné cenové kategorii lepší ubytování.

Skvělé (Irena M.)

Hotel trochu staršího data, ale vnitřní vybavení bylo standartní, pro nenáročnou klientelu. Kuchyň výborná, vše jsme ochutnali, vše bylo opravdu velmi chutné. Personál ochotný, domluvili jsme se německy. Sauny, bazén, vířivka se daly v pohodě využít. Na výlet jsme vyrazili do města Šoproň, tam si ale užijete asi spíše v letních měsících. Všude byla spousta kaváren, cukráren s posezením i venku. Oběd jsme si dali v Restauraci Puskás. Cena za jídlo a pití pro 2 cca 450 Kč. Jídla hodně a velmi chutné. Za nás velká spokojenost.

Vynikající (Renata G.)

Pobyt se nám velmi líbil, hotel starší bez klimatizace asi jediná nevýhoda. Vstřícný personál, výborné jídlo. Na výlety jsme jezdili do Rakouska, zejména kvůli cyklostezkám, navštívili jsme také aquapark Sonnetherme, je to tam super zejména pro rodiny s menšími dětmi, hodně tobogánů a jiných atrakcí.