Chcete si užít netradiční pobyt v Budapešti? Vyzkoušejte Grand Jules Boat Hotel ***, který kotví v přístavu přímo v centru maďarské metropole. Ubytováni budete ve stylové kajutě a čekají vás také snídaně formou bufetu přímo na lodi.

O ubytování

Grand Jules Boat Hotel *** nabízí netradiční ubytování na hladině řeky Dunaj přímo v srdci Budapešti. Nejznámější památky maďarské metropole budete mít z hotelu snadno na dosah. Vydejte se příjemnou procházkou podél řeky k Budínskému hradu, Rybářské baště (2,5 km) či k ikonické budově parlamentu (2 km). Čtvrť v okolí hradu a malebné řeky Dunaje plné kaváren, muzeí a galerií jsou na Seznamu UNESCO. Za odpočinkem se vypravte do některých z vyhlášených místních termálů, jako například termální lázně Király (700 m) nebo Szent Lukács (900 m). Skvělé možnosti vyžití nabízí i nedaleký Margaretin ostrov (700 m). Najdete zde například nádherný park, duhovou fontánu, lázně, malinkou zoologickou zahradu, secesní vodárenskou věž nebo památník ke 100. výročí sjednocení Budapešti z roku 1973.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji (kajutě) s výhledem na Markétin most a nádhernou budovu maďarského parlamentu. O vaše pohodlí se postará v létě klimatizace, v zimě topení, celoročně pak WiFi připojení a televize. Součástí je také vlastní koupelna se sprchou.

Na čem si pochutnáte?

Každý den pobytu zahájíte bohatou snídaní ve formě bufetu. V nabídce najdete speciality tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně. Nechybí ani pokrmy pro vegetariány a osoby s bezlepkovou či bezlaktózovou dietou.

Grand Jules Boat Hotel ***

Angelo Rotta rkp. , Budapest
Maďarsko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování na veřejném parkovišti zdarma či za poplatek

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0 m
Vzdálenost od lázní
0,8 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
15 km