Ubytujte se v Hotelu Centrooms Park Eger ***, který byl otevřen koncem roku 2016 a užijte si novotou zářící pokoje, bufetové snídaně, chutné večeře i bonusy v podobě vstupu do lázní Eger a bohatých slev. Dítě do 12 let má pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Centrooms Park Eger *** najdete přímo v srdci města Eger v bezprostřední blízkosti mnoha historických památek. Pouze 200 m od hotelu začíná malebná ulička Lajos Kossuth s několika nádhernými barokními paláci. Krátkou procházkou dojdete také k hradu Jager (600 m) s expozicí o hradním vězení, k egerskému minaretu (500 m) či ke gotickému arcibiskupskému paláci (100 m) obklopenému krásnou zahradou. Za návštěvu rozhodně stojí také vyhlášené termální lázně (900 m).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Ve vybavení pokoje nechybí klimatizace, televize, WiFi připojení, minibar s vlastní koupelna se sprchovým koutem a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V rámci ubytování se můžete těšit na snídaně a večeře ve formě bohatého bufetu. Podávají se v krásném prostředí restaurace 4* Hotelu Eger Park, která je vzdálena 550 metrů od Centrooms. Tato restaurace se skládá z 5 místností a ochutnáte zde to nejlepší z maďarské i mezinárodní kuchyně. Zavítat můžete také do Piano baru.

Kde budete relaxovat?

Užijte si také vstup do wellness v Hotelu Eger Park. V prostorném wellness centru s výhledem do zahrady najdete plavecký bazén, hydromasážní bazén, vířivku o teplotě 33 °C a dětský bazének. Dále můžete kdykoliv využít finskou a bio saunu, parní kabinu, aroma kabinu, solnou jeskyni a ledovou fontánu (7:00 - 22:00 hodin).

Centrooms Park Eger ***

Érsek utca 4 , Eger
Maďarsko

+36 36 522 255

info@centroomseger.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 1 000 HUF/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,3 km

Tipy na výlet

Lázně Eger Tip na výlet

Termální lázně Eger, založené už v roce 1932, patří mezi nejhezčí městská koupaliště v Maďarsku. Nacházejí se přímo v centru Egeru, na hranici historického jádra města. V krásném, udržovaném areálu lázní plném stromů a zeleně o rozloze 5 hektarů se rozprostírá 13 různých bazénů. Zde mohou hosté využívat benefitů jedinečné radonové léčivé vody a sírové termální vody po celý rok.

K dispozici je 13 bazénů:

 • Oblázkový léčebný bazén s radonovou léčivou vodou (kavicsos), který je napájen vlastním zdrojem. Část dna bazénu je oblázková, odtud ten název, takže příjemně chladná radonová léčivá voda zde může tryskat nepřetržitě.
 • Sezónní termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C, částečně zakrytý s několika zážitkovými prvky jako masážní fontány a sprchy
 • Dětský léčebný bazén, který je napájen pramenem turecké lázně, je ideální pro odpočinek a zotavení.
 • Léčebný bazén pro dospělé
 • Stálý, mělký termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C
 • Polokrytý zážitkový bazén
 • Dětský zážitkový bazén se skluzavkami a hradem
 • Plavecký bazén s 50metrovými plaveckými dráhami
 • Pool Slides
 • Bazén pro batolata (brouzdaliště)
 • Lázeňský dům I. (kénes termálvíz)
 • Lázeňský dům II. (kénes termálvíz)
 • Odpočinkový bazén s radonovou léčivou vodou

Termální voda v lázních Eger je vhodná k léčbě kloubních onemocnění a revmatu, nemocí páteře, kloubů, svalů a šlach, určitých druhů gynekologických potíží a mnoha dalších onemocnění.

Více informací
Město Eger
Minaret Eger
Lázně Egerszálok