Letní nebo podzimní dovolená v krásných, slunečných apartmánech Kék Laguna v maďarském Egerzsáloku se snídaněmi, večeří a celodenním vstupem do oblíbených lázní Demjén. Vhodné pro dvojice nebo celou rodinu.

Romantická nebo rodinná dovolená na léto či podzim v apartmánech Kék Laguna


V atraktivní lokalitě lázeňského Egerzsáloku najdete apartmány Kék Laguna. Prostorné, slunné apartmány přímo v srdci městečka Vám jsou skvělou volbou pro dvojice (krásné, podkrovní pokoje) nebo pro rodiny s dětmi (větší, poschoďové pokoje).

Apartmánový dům leží v klidné lokalitě a poskytuje vše, co je k dovolené plné relaxu třeba. Bohaté a chutné snídaně, terasa, prostor na grilování, trávník s dětskými prolézačkami a pískovištěm i výhled na západ slunce.

Egerszálok - TOP lokalita pro dovolenou


Při relaxu v lázních Demjén si užijete nádherný výhled do okolí (lázně leží na kopci). Rozhodně dále doporučujeme navštívit solný kopec přímo v Egerzsáloku, který je v Evropě naprostý unikát - další už najdete jen v Turecku a USA.

Na výlet se vydejte do historického Egeru, kde mimo mnoha památek najdete i aquapark se spoustou atrakcí. Zdejší kraj je také známý pro své víno a sýry, obojí stojí za vyzkoušení.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Juraj S.)

Pobyt zodpovedal popisu, všetko bolo zabezpečené, so stravou sme boli spokojní, personál bol pozorní.

Vynikající (Andrea P.)

Veľmi sa nám páčilo prostredie hotela. Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne, so všetkými službami sme boli spokojný.

Skvělé (Anna B.)

Boli sme spokojní, napriek jazykovej bariére boli všetci ochotní a milí, lokalita kľudné prostredie, super záhrada deti sa tam prehrali a ako východzí bod na výlety do okolia ideálne.

Vynikající (Jozef B.)

S ubytovaním, ako i so službami ubytovateľa som bol veľmi spokojný. Jediným negatívom sú neexistujúce cyklotrasy pre bicyklistov v uvedenej lokalite.

Vynikající (Miloš B.)

Vše odpovídalo popisu, naprostá spokojenost, jen dvě noci je pro příště v tak pěkném penzionu prostě málo.

Vynikající (Helena S.)

Ubytování bylo velmi pěkné, nejen apartmán, ale i venkovní zahrada. Majitelka pensionu bylo milá a vstřícná. Samotné lázně v Egerszaloku jsou asi nejlepší, které jsme absolvovali, Demjén už se nám líbil méně. Pobyt doporučuji. Cestou zpět jsme ještě jeli do Miskolce Tapolcy, koupání v jeskyních je zajímavé, ale už jsme byli rozmazlení z teplejší vody. Jeli jsme se podívat do Egeru, který je vzdálen asi jen 5 km. Město má pěkný historický ráz a víno jsme nakoupili u majitele sklípku. Sklepy vytváří celou uličku.

Vynikající (Jana S.)

Velmi spokojeni a vše odpovídalo nabídce akorát se zrovna renovovalo, trochu jsme byli ochuzeni o parkovácí místa,bylo to omluvitelné, ale za to vy nemůžete, majitelův přístup k nám byl velice laskavý.

Vynikající (Petr S.)

Ubytování i venkovní prostory jsou pěkné, čisté. Snídaně bohaté a jedna večeře v ceně byla výborná. Majitelé ochotní. Byli jsme spokojeni.

Skvělé (Anastázia V.)

Ubytovanie na slušnej úrovni, raňajky taktiež - bolo si čo vybrať, Večera ponúkaná v reštaurácii bola mimoriadne bohatá a chutná. Boli sme tam počas prebiehajúcich stavebných prác na dvore, takže ten sme nevyužívali, ale tieto práce nás nijako nerušili. Personál milý a ochotný. Kúpele Demjén sme navštívili v nedeľu, boli preplnené, problém s miestom a "plavecký bazén" sa nedal využiť na plávanie. Kúpele sú ešte vo výstavbe, takže hádam v budúcnosti to bude lepšie alebo tam treba ísť v pracovný deň.

Vynikající (Dušan K.)

Prostredie hotela bolo veľmi pekne, pobyt zodpovedal popisu. Dostali sme všetko, čo bolo na kupone uvedené. S poskytovanými službami sme boli veľmi spokojení. Raňajky boli pestré. Personál bol milý a veľmi ochotný. Doporučil by som daľším zákazníkom tento pobyt.