Zažijte dovolenou plnou odpočinku a zábavy v penzionu Patrícia, který leží kousek od lázní Bükfürdo. V ceně máte dle varianty celodenní vstup do lázní, chutnou polopenzi a vířivku. Přes léto si užijte také vstup do venkovního bazénu a možnost grilování. Na děti čeká hřiště.

O ubytování

Rodinný Penzion Patrícia se nachází v srdci města Bük mezi podhůřím Alp a Malou uherskou nížinou. Druhé největší Maďarské lázně Bükfürdő a vyhlášené golfové hřiště leží pouze 3 km od penzionu. V Büku najdete dále také zábavní park Napsugár (2,5 km) a lezecký areál Křišťálová věž (1 km). V oblasti je bohatě rozvinutá síť cyklistických stezek. Kopce kolem Kőszegu (20 km) nabízí ojedinělou příležitost k zajímavým výletům.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji. Většina pokojů má balkon nebo terasu a všechny disponují televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou. V některých pokojích a na každém patře je kuchyňský kout. Součástí zahrady je zázemí pro grilování.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu se podávají snídaně formou bufetu a servírované večeře. Těšit se můžete na maďarské speciality i mezinárodní kuchyni. Doporučujeme vyzkoušet výtečná místní vína.

Lázně Bükfürdo Tip na výlet

Maďarské lázně Bükfürdo se nachází poblíž města Bük u hranic s Rakouskem a patří k celosvětově známým lázním. Přestože jsou to jedny z nejmladších maďarských lázní, jsou zároveň i druhé největší v Maďarsku. Areál lázní se rozprostírá na 14 hektarech a rozloha bazénů přesahuje 5 200 m². V bazénech vás bude léčit termální voda o teplotě 23 - 38 °C. Najdete zde nespočet plaveckých a zážitkových bazénů, nechybí ani saunový svět či prostory pro relaxaci. Celodenní vstupné pro dospělého začíná na 5 000 HUF, ale rozhodně této investice do vlastního zdraví a obnovy sil nebudete litovat.

Co všechno můžete využít v lázních Bükfürdo?

  • Bazénový lázeňský komplex s více než 32 bazény s termální vodou, vzduchovými tryskami, chrliči vody, protiproudem, tobogánem, dětským bazénem s brouzdalištěm a atrakcemi.
  • Saunový svět s tepidáriem, parními lázněmi, infra a finskou, aromatickou i venkovní saunou s ochlazovacím bazénkem, s vířivkou, s Kneippovou koupelí a dalšími speciálními saunami. Personál navíc připravuje i jedinečné saunové seance
  • Medical wellness se speciálními koupelemi, relaxačními masážemi, teplými zábaly a ošetřeními těla regenerující pokožku
  • BISTRO 1, vlastní lázeňskou restauraci s denně aktualizovanými nabídkami, sezónně se měnící nabídkou a la carte a nabídkou denních zákusků
  • Ubytování v blízkých hotelích

V těchto lázních vám zdejší prameny pomohou zejména při léčbě nemocí trávicího traktu (žaludek, játra), gynekologických či metabolických onemocnění (cukrovka, dna, obezita), poruch pohybového ústrojí (klouby, páteř), močového ústrojí a dalších.

Více informací

Kde budete relaxovat?

V letním období si můžete odpočinou u venkovního bazénu.

Cestujete s dětmi?

Na malé hosty čeká velké venkovní hřiště a trampolína. K dispozici je také stolní tenis.

Penzion Patrícia

Kristály u.35, Bük
Maďarsko

+36 30 439 9156

patriciapanzio@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Možnost procedur
Dětský koutek
Dětské hřiště
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od lázní
2,5 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
2,5 km