Nechte se hýčkat v samém centru maďarské metropole, ve stylovém Continental Hotelu Budapest ****superior. Užijete si fitness centrum, bohaté snídaně, 20% slevu do restaurace Araz a 15% slevu na procedury.

O ubytování

Moderní Continental Hotel Budapest ****superior ohromí hosty nejen svou skvělou polohou, ale i luxusními, uměleckými interiéry nebo střešní terasou s bazénem. Nachází se jen nedaleko historické židovské čtvrti a zároveň pulzujícímu životu maďarské metropole. Přestože se tedy hotel nachází v centru, dokážete si zde užít skvělý, relaxační a klidný pobyt.

Kde budete spát?

Ať už se necháte ubytovat v pokoji Standard, Deluxe nebo jakémkoliv jiném typu pokoje, dočkáte se klimatizovaného, nadstandardního a velmi pěkného ubytování. Pokoje zahrnují satelitní LCD TV, WiFi připojení, minibar, trezor, sadu na přípravu kávy a čaje, telefon a vlastní sociální zařízení s fénem a sprchou nebo vanou. Jistě vás potěší i zvukotěsná okna a polštářové menu.

Na čem si pochutnáte?

Chutné dobroty francouzské a maďarské kuchyně můžete vyzkoušet přímo v restauraci Araz anebo se usadit na terase na nádvoří. Bohaté snídaně jsou servírovány formou bufetu.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací

Kde budete relaxovat?

Hotelové wellness je z důvodu aktuální situace dočasně uzavřeno. Můžete si zde však zacvičit, a to ve fitness s moderním vybavením.

Continental Hotel Budapest ****superior

Dohány utca 42-44, Budapest
Maďarsko

00 36 1 815 1010

continentalreservation@zeinahotels.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Mazlíček do 15 kg povolen za poplatek 8 900 HUF/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 6 400 HUF/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Vzdálenost od lázní
3,2 km
Zastávka
0,2 km