Pobyt pro dva v krásném hotelu Bobbio*** v luxusní vilové čtvrti nedaleko centra Budapešti se snídaní, celodenním vstupem do termálních lázní a volným využitím sauny. Romantika a relax ve městě nabitém zajímavostmi.

Letní romantika v městě na Dunaji

Hotel Bobbio*** najdete v klidné a luxusní vilové čtvrti nedaleko centra Budapešti. V komfortně vybavených pokojích (vlastní sociální zařízení, TV, minibar) panuje příjemný chládek, což oceníte zvlášť v létě. Stejně tak přijde vhod posezení v nádherné zimní zahradě s výhledem do okolní přírody. Od hotelu se snadno dostanete přímo do centra města.

V Budapešti si také naplno poznáte lázeňskou tradici. V lázních Szechenyi najdete 15 vnitřních bazénů, 3 vnější velké bazény, plavecký bazén a 10 saun. Celodenní vstup si můžete užívat už od brzkého rána až do pozdního večera.

Co rozhodně vidět v Budapešti?

Maďarská metropole na Dunaji má bohatou historii a nikdy se zde nemůžete nudit - tolik atrakcí a zajímavostí zde je. Vybíráme pro Vás ty nej:

  • Tropicarium- největší mořské akvárium v Evropě 
  • 123 termálních pramenů a nespočet lázní (Gellert, Rudas, Széchenyi...)
  • Sto let stará budova Parlamentu se 700 místnostmi - 3. největší v Evropě
  • Plavba lodí po Dunaji
  • Lidový park s planetáriem
  • Královský palác na kopci Várhegy
  • Rybářská bašta
  • Váci utca - nejznámější budapešťská ulice je centrem nákupů

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Vendulka Z.)

Do centra sice cca 30 min, ale díky MHD nám to vůbec nevadilo, naopak jsme ocenili klid a krásné prostředí hotelu. Pokoje čisté, snídaně dostačující, personál příjemný. Pobyt jsme si moc užili.

Skvělé (Kamila T.)

Prostředí hotelu bylo hezké, jen mohla být uklizenější koupelna. Jinak bylo vše v pořádku, jak s využitím sauny, tak s vouchery do lázní. Personál byl velice milý.

Skvělé (Věnceslava ?.)

Byli jsme spokojeni. Hotel byl slušný. Byl sice na kraji města, ale naprosto dostupný. Škoda, že jsme zde byli v prosinci.

Skvělé (Dita K.)

Krásné prostředí hotelu, trochu vzdálené od centra, ale v zeleni, busem 155 za chvíli v centru. Krásné posezení v prosklené zimní zahradě. V ceně zahrnut voucher na celodenní vstup do lázní + infrasauna 30 minut, což jsme ani nevyužili.

Skvělé (Jiří K.)

Pobyt jsem obdržel od svého bratra k mému životnímu jubileu a tak jsme s partnerkou odjeli do Budapešti.Hotel na dobré úrovní,jen díky velkým momentálním teplotám a nepřítomnosti klimatizace na pokoji nesnesitelné teplo i přes noc.Na poukazu byl uváděn voucher do lázní Lukas ale my to dostali do lázní Szechény a bylo to možná dobře,jelikož jsme se jeli podívat k lázním Lukas a byly zvenčí zanedbané a neudržované.Celkový pobyt se nám líbil a neměli jsme sebemenší problém,jen ta jazyková bariera ta nás trochu trápila ale to byl problem na naši straně.Budapešť pěkné město můžu doporučit. S pozdravem Oldřich Kozel.

Vynikající (Michaela C.)

Pobyt splnil naprosto očekávání dle popisů v prezentaci. Poskytovatel reagoval rychle a byl ochoten pomoci.

Vynikající (Josef G.)

Hezký hotel, bohužel dále od středu města, ale snadno dostupný MHD, která je nad 65 let zdarma, dobrá snídaně.

Vynikající (Zuzana P.)

Byli jsme moc spokojeni s poskytnutými službami. Hotel se nacházel v klidné části města a byl perfektní. Splnilo to naše očekávání jak bylo uvedeno v prezentaci. Pobyt jsme si užili a neměli jsme během něj žádné problémy. Doporučujem všem.

Skvělé (Eva ?.)

celkově s pobytem spokojeni, až na vrzající postele a postarší sociální zařízení

Vynikající (Slavomír Z.)

Hotel - klidné prostředí za městem, moc hezká vilová čtvrť, v dojezdu 15 minut od Metra M2 (červená), BUS 155 jezdí dostatečně často až do půlnoci. Personál OK.