Když pobyt v Budapešti, tak rovnou v samotném centru! Hotel Benczúr *** leží jen kousek od Zoologické a botanické zahrady a také od krásného hradu. Nabízí ubytování v komfortních pokojích, chutné snídaně a pobyt pro dítě do 12 let zdarma.

O ubytování

Hotel Benczúr *** se nachází v centru Budapešti v blízkosti zastávky metra, autobusu i vlaku. Naproti hotelu se rozprostírá krásný park s hradem Vajdahunyad (850 m) a zoologickou i botanickou zahradou (1 km). Na břehu Dunaje najdete muzea, restaurace a také lodě nabízející romantickou projížďku. Při pobytu v maďarské metropoli byste neměli vynechat návštěvu Budínského hradu, budovy Parlamentu a Rybářské bašty (4,5 km). Za vyzkoušení stojí také vyhlášené termální lázně.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Všechny jsou vybaveny televizí, telefonem, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou s fénem. Některé z pokojů disponují klimatizací.

Na čem si pochutnáte?

Ráno si v příjemné hotelové restauraci Zsolnay vychutnáte bohaté bufetové snídaně. Přes den si můžete objednávat pokrmy z jídelního lístku, ve kterém najdete maďarské i mezinárodní speciality v moderním pojetí. V pestré nabídce najdete i lehká a vegetariánská jídla.

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací

Hotel Benczúr ***

Benczúr u.35., Budapest
Maďarsko

+36 1 479 5650

info@hotelbenczur.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček za poplatek 7 000 HUF/noc (pouze jeden na pokoji)
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 4 500 HUF/auto/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,6 km
Vzdálenost od lázní
0,9 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
11,5 km