Termální lázně, Národní park Fertő-Hanság prošpikovaný cyklotrasami i historické město Šoproň - to vše budete mít na dosah, pokud se ubytujete v útulném Penzionu Bozi Rozi v maďarském městě Fertőboz. Můžete se těšit na chutnou polopenzi s tříchodovými večeřemi a také na vstup do lázní Sá-Ra vzdálených jen 8 km od penzionu. Neomezené využití fitness váš pobyt zpříjemní ještě více.

O ubytování

Penzion Bozi Rozi se nachází v malebné vesničce Fertőboz a svým hostům nabízí klidné prostředí plné zeleně a nádherný výhled na jezero Fertő. Za dokonalým odpočinkem se vydejte do termálních lázní Balf (3 km), které nabízejí nádherné panoramatické výhledy na okolní Lőverské vrchy či dokonce až na rakouské Alpy. Další oblíbený lázeňský areál Sá-Ra Thermal se nachází v Hegykő (7 km). Město Šoproň plné historických památek je vzdáleno 10 km. Po mnoha cyklistických trasách můžete obdivovat krásy místní přírody včetně Neziderského jezera (2 km), které je na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. K vybavení každého pokoje patří kabelová televize, lednice, WiFi připojení a vlastní koupelna. Některé pokoje disponují klimatizací.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci nabízí tradiční maďarské i mezinárodní speciality. Každé ráno si vychutnáte snídaně podávané formou bufetu. Večer se podávají servírované večeře sestávající z polévky, hlavního chodu a dezertu. V letních měsících je v provozu příjemná teraska ve stínu stromů.

Koupaliště Lővér a Plovárna Ference Csik v Šoproni Tip na výlet

Co dělat, pokud jste v Šoproni a zachce se vám plavání nebo relaxu ve vodě? Máme pro vás řešení - koupaliště Lővér a plovárnu Ference Csik. Koupaliště láká nejen v letních měsících ke koupeli v termální vodě přímo z pramene Deákkút a k zábavě na tobogánech. Mnozí návštěvníci se sem rádi vracejí i kvůli krásné scenérii, která se jim z bazénu z přírodního kamene naskytne - areál je totiž obklopen borovým hájem. V jeho těsné blízkosti můžete navštívit i Plovárnu Ference Csika, která nese jméno po maďarském olympijském vítězi. Pod jeho kupolovitou střechou s dřevěnou konstrukcí objevíte 3 různé bazény, které ohřívá solární kolektor.

Bazény na Plovárně Ference Csik

  • Sportovní bazén o délce 33 m s teplotou vody 27,0 - 27,5 °C
  • Cvičný bazén s teplotou vody 30,0 - 35,0 °C
  • Ochlazovací bazén sauny s teplotou vody 16,0 - 18,0 °C

Bazény v lázních Lővér

  • Velký letní bazén
  • Dětský bazén

Otevírací doba koupaliště Lővér je každý den 9:00-20:30, Plovárny Ference Csika je ve všední dny kromě pátku 5:30 - 21:00, v pátek 5:30 - 19:00 přes víkend a svátky: 8:00 - 20:00. Cena celodenního vstupného začíná na 85 Kč.

Více informací

Něco navíc

Užijte si zábavu při hraní stolního tenisu a fotbálku či šipek.

Bozi Rozi Panzió

Fő utca 6, Fertőboz
Maďarsko

+36 99 357 495

info@bozirozi.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
7,8 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
14,7 km