Barokní perlu Maďarska, jak je pro svou krásu Šoproň často nazýván, proslavilo nejen nádherné historické centrum, ale i množství blízkých termálů či mezinárodní cyklotrasa vedoucí okolo Neziderského jezera. Poznejte i vy všechna lákadla regionu a ubytujte se blízko centra v Penzionu Pihenőkereszt, kde si pochutnáte na bohatých snídaních. Čeká vás celodenní vstup do blízkých termálních lázní a vaše dítě do 4 let bude mít pobyt s vámi zdarma.

O ubytování

Penzion Pihenőkereszt se nachází na tichém předměstí malebného města Šoproň. Pouze 3 km od penzionu leží termální lázně Balf, které kromě dokonalého odpočinku nabízejí nádherné panoramatické výhledy na okolní Lőverské vrchy či dokonce až na rakouské Alpy. Za zábavou se vypravte na bobovou dráhu (1,5 km). V Šoproni můžete navštívit řadu barokních památek, mezi ty nejkrásnější patří radnice na náměstí Fő tér (4,5 km), kterému dominuje morový sloup. Blízké Neziderské jezero (10 km) je součástí Seznamu UNESCO. Krásy okolní přírody můžete objevovat na řadě cyklostezek. Vyhlášené místní víno Kékfrankos (Modrá frankovka) ochutnáte skoro na každém kroku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v útulném dvoulůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na snídani podávané servírovanou nebo bufetovou formou. Díky bohatému výběru načerpáte dostatek energie na poznávání všech krás okolí, celodenní zábavu v blízkých termálních lázních i na cyklistickou túru.

Pihenőkereszt Panzió

Pihenőkereszt Panzió

Töpler Kálmán u. 8 , Sopron
Maďarsko

+36 305 931 432

info@pihenokeresztpanzio.hu

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace
Půjčovna kol
Minibar

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,7 km
Vzdálenost od lázní
5,3 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
5,3 km

Tipy na výlet

Koupaliště Lővér a Plovárna Ference Csik v Šoproni

Koupaliště Lővér a Plovárna Ference Csik v ŠoproniTip na výlet

Co dělat, pokud jste v Šoproni a zachce se vám plavání nebo relaxu ve vodě? Máme pro vás řešení - koupaliště Lővér a plovárnu Ference Csik. Koupaliště láká nejen v letních měsících ke koupeli v termální vodě přímo z pramene Deákkút a k zábavě na tobogánech. Mnozí návštěvníci se sem rádi vracejí i kvůli krásné scenérii, která se jim z bazénu z přírodního kamene naskytne - areál je totiž obklopen borovým hájem.V jeho těsné blízkosti můžete navštívit i Plovárnu Ference Csika, která nese jméno po maďarském olympijském vítězi. Pod jeho kupolovitou střechou s dřevěnou konstrukcí objevíte 3 různé bazény, které ohřívá solární kolektor.

Bazény na Plovárně Ference Csik

  • Sportovní bazén o délce 33 m s teplotou vody 27,0 - 27,5 °C
  • Cvičný bazén s teplotou vody 30,0 - 35,0 °C
  • Ochlazovací bazén sauny s teplotou vody 16,0 - 18,0 °C

Bazény v lázních Lővér

  • Velký letní bazén
  • Dětský bazén

Otevírací doba koupaliště Lővér je každý den 9:00-20:30, Plovárny Ference Csika je ve všední dny kromě pátku 5:30 - 21:00, v pátek 5:30 - 19:00 přes víkend a svátky: 8:00 - 20:00. Cena celodenního vstupného začíná na 85 Kč.

Více informací
Město Šoproň
Město Šoproň
Brána věrnosti
Brána věrnosti
Šoproňské lesy
Šoproňské lesy