Na skok do termální vody, do města plného historických památek, i na mezinárodně známou cyklotrasu budete mít jen z Penzionu László. Ubytujte se v jeho útulných dvoulůžkových pokojích a užijte si všechno, co pro vás milý personál připraví - výborné snídaně i vstup do blízkých termálů Sá-Ra, nebo se rovnou nechte zlákat výlety z turistických letáků. Z bohaté nabídky si nebudete umět vybrat, kam dříve.

O ubytování

Penzion László se nachází v příjemném lázeňském městečku Hegykő. Jen pár minut chůze od penzionu najdete lázeňský areál Sá-Ra Termál (1,5 km). Dokonalý odpočinek zažijete také v lázních Balf (10 km), které nabízejí nádherné panoramatické výhledy na okolní Lőverské vrchy či dokonce až na rakouské Alpy. Za nádhernou přírodou se vydejte k nedalekému Neziderskému jezeru (5 km), které je na Seznamu světového dědictví UNESCO. Blízké město Šoproň (15 km) je plné historických památek a jako na dlani jej uvidíte ze známé Požární věže.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Každý pokoj je vybaven televizí, ledničkou, WiFi připojením, mikrovlnnou troubou a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno se můžete těšit na kontinentální snídaně. Na přání vám také rádi připraví snídaňový balíček, který vám dodá energii při výletech.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dnu si odpočinete v infrasauně.

László Panzió

Akác utca 31. , Fertőhomok
Maďarsko

+36 30 307 0368

irisz1b@t-online.hu

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Kolárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,3 km
Vzdálenost od lázní
1,4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,4 km

Tipy na výlet

Termální lázně Sá-Ra Tip na výlet

Maďarské termální lázně Sá-Ra nejsou mezi zahraničními turisty tolik známé. Nachází se v malém městečku Hegykö na západě Maďarska. Pokud tedy hledáte odpočinek, ve kterých bude minimum lidí a nebudete se muset mačkat se stovkami dalších hostů, vyrazte právě sem.

Z celkového množství 7 bazénů termálních lázní jsou 3 v provozu celoročně a zbylé 4 fungují pouze v sezóně.

  • Venkovní termální bazén I (v provozu po celý rok)
  • Venkovní termální bazén II (v provozu v období 1. dubna – 31. října)
  • Krytý termální bazén vnitřní (v provozu po celý rok)
  • Wellness vnitřní (v provozu po celý rok)
  • Venkovní dětský bazén (v provozu v období 1. června – 31. srpna)
  • Venkovní bazén na cvičení (v provozu v období 1. června – 15. září)
  • Venkovní plavecký bazén (v provozu v období 1. června – 15. září)

Místní léčivá termální voda o teplotě až 55 °C tryská z hloubky 1 434 m a obsahuje především hořčík, jód a sodík. Působí příznivě na problémy pohybového aparátu a ideální je také například při rehabilitacích zlomenin či natažených vazů.

Lázně jsou otevřené každý den od 9:00 do 17:00 hodin. V případě, že budete chtít v lázních strávit celý den, vás potěší, že vstupné je zde za velmi příznivé ceny - celodenní vstupenka pro dospělého vyjde na 2 000 HUF, tedy cca 150 Kč)

Více informací
Národní park Fertö-Hanság
Zámek Fertőd
Neziderské jezero