Na skok do termální vody, do města plného historických památek, i na mezinárodně známou cyklotrasu budete mít jen z Penzionu László. Ubytujte se v jeho útulných dvoulůžkových pokojích a užijte si všechno, co pro vás milý personál připraví - výborné snídaně i vstup do blízkých termálů Sá-Ra, nebo se rovnou nechte zlákat výlety z turistických letáků. Z bohaté nabídky si nebudete umět vybrat, kam dříve.

Přátelský penzion na půl cesty ke všem lákadlům

Penzion László je splněným snem každého, kdo hledá ubytování na pár kroků od termálů, blízko historického města i dovolenou plnou cyklistiky v nedalekém národním parku. V přátelském penzionu vás čeká ubytování v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením se sprchou a potěší vás i televize, chladnička či mikrovlka přímo na pokoji.

Každé ráno vám pohostinný a vstřícný personál připraví kontinentální snídaně. Pokud se ale nebudete moci dočkat nových zážitků a za dobrodružstvím budete chtít vyrazit brzy ráno, s radostí vám v penzionu připraví snídaňový balíček, který vám během výletu dodá potřebnou energii a sílu.

Skvělé tipy se zajímavostmi v okolí objevíte i v turistických letácích, které vám budou v penzionu k dispozici. Kola zatím odložíte do úschovny přímo v penzionu. Nad volbou toho nejlepšího programu můžete rozjímat i v infrasauně nebo při masáži, které penzion také nabízí.

Historické město i termály - oboje blízko

Milovníky historie potěší, že se město Šoproň nachází jen 30 km od penzionu, a tak mohou krásné historické centrum probádat z každé strany. V blízkosti penzionu navštivte také zámek Esterházy-kastély (8 km), který se pro svou přepychovou výzdobu nazývá také "maďarský Versiallles" nebo zámek Nagycenk Széchenyi (5 km).

Alespoň jeden den si ale vyhraďte i na návštěvu termálních lázní - ty nejblíže budete mít jen na 15 minut pěšky od penzionu. V lázních Sá-Ra ve městě Hegykő si rozhodně dopřejte relax v teplé termální vodě nebo v jednom z venkovních bazénů.

László Panzió

Akác utca 31., Fertőhomok
Maďarsko

+36 30 307 0368

irisz1b@t-online.hu

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Kolárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,3 km
Vzdálenost od lázní
1,4 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1,4 km